موفقیت-به-شیوه-خود
مسیر حرکت خود را شناسایی کنید
می 23, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود
راه بندها، موانع و سختی های یادگیری در طول راه
می 23, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود

موفقیت-به-شیوه-خود

همانطور که می توانید به کمک دستگاه مسیریاب اتومبیلتان آدرس جدید را پیدا کنید، به کمک دستگاه مسیریاب مغزتان نیز می توانید در زندگی خود تغییراتی ایجاد نمایید. می توانید مغزتان را اصلاح کنید تا هدفی دیگر را پی بگیرید. ممکن است مجبور باشید شغلتان را عوض کنید، مهارتهایی جدید بیاموزید و یا رفتاری جدید را بیازمایید. یکی از تفاوت های میان دستگاه مسیریاب اتومبیل و مغز شما این است که می توانید به آسانی مسیری را به دستگاه مسیریاب اتومبیل بدهید و او به سرعت شما را در مسیر جدید هدایت می کند. اما برای تغییر دادن آدرس ها در دستگاه مسیریاب مغز به زمان احتیاج دارید، به انرژی و به اهتمام و مداومت احتیاج دارید.

هدفی را که در مغزتان برنامه ریزی می کنید، همان پنداره شماست که نشان می دهد در زندگی به کجا می خواهید برسید.

اگر سعی دارید به هدفی برسید، موانعی بر سر راهتان سبز خواهد شد. من هم با این موانع رو به رو شده ام. همه با موانعی رو به رو می شوند. اما لازم نیست که این راه بندها جلوی حرکت شما را بگیرند. اگر به دیوار برخورد کردید تسلیم نشوید. به این فکر کنید که چگونه می توانید از این دیوار بالا بروید یا آن را دور بزنید.

وقتی بدانید که چه می خواهید بکنید، وقتی بتوانید این را به روشنی بگویید، دیگران حرفتان را می شنوند و بعد منابعشان را در اختیارتان می گذارند. باید بدانید که چگونه می خواهید اندیشه هایتان را تقسیم بندی کنید. باید بخواهید که اشتیاق ها و حکایات زندگیتان را با دیگران درمیان بگذارید. اینگونه می توانید با همکارانتان بیشتر مشارکت داشته باشید.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.