مشاوره و آموزش نگارش مقاله کلاسی

گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG) یکی از مراکز معروف در زمینه مشاوره و آموزش مقاله نویسی است

یک جستجوی سریع در اینترنت مراکز متعددی را نمایان می سازد که شما می توانید بگویید “نگارش مقاله را به من آموزش دهید”. و تمامی آنها آموزش های عالی با قیمت ارزان دارند. اغلب آنها از اینکه پول شما را بگیرند و به شما یک دوره ارائه دهند خوشحالند و این کار آنطور که باید برای گرفتن یک نمره خوب به کار شما نخواهد آمد زیرا اغلب آنها از مدرسان حرفه ای برای اینکار استفاده نمی کنند. آنها از افراد معمولی برای مشاوره و آموزش مقاله نویسی استفاده می نمایند و از اینترنت دوره های رایگان مطابق با موضوع شما را دانلود می کنند و بخش های نامربوط را به هم می چسبانند که ترکیب به هم ریخته ای از مطالبی که پیدا کرده اند می باشد، و به سادگی مطالبی را که از قبل در سیستم خود داشتند به شما ارائه می دهند که قبلاً به چندین نفر دیگر نیز آموزش شده است. تمامی این فعالیت ها غیر اخلاقی و کلاهبردای می باشد و مشتری قربانی می شود و در نهایت نمره پایینی نیز کسب می نماید. چرا که نتوانسته به خوبی آموزش را دریافت کند تا بتواند به بهترین نحوه مقاله خود را نگارش کند.

 • شما به مدرسی نیاز دارید که مقاله نویسی را به بهترین نحو آموزش دهد، بهترین منابع را برای دوره مقاله نویسی شما بکار گیرد و از دستورالعمل های شما نیز پیروی کند.
 • شما به موسسه ای نیاز دارید که موفقیت دانشجو را الویت قرار داده و از دانشجویان بخواهد در طی دوره مشکلات خود را با مدرس در میان بگذارد. به این معنی که دانشجو طی تمامی مراحل با مدرس در ارتباط باشد.
 • شما به خدمات موسسه ای نیازمندید که به شما نگارش مقاله بدون سرقت ادبی را آموزش دهد.

نگارش مقاله کلاسیمرحله اول مدرسانمان را به شما معرفی می کنیم

مدرسان دوره های آموزش نگارش مقالات پژوهشی ما از دانشگاه های شناخته شده مدرک خود را دریافت کرده اند. بسیاری از آنها استاد دانشگاه یا دانشجویان دکتری هستند که سالها  قبل از همکاری با ما در جوامع ادبی حضور داشته و دارند. آنها تمام انتظارات و نکات ریز و دقیق دوره مقاله نویسی شما را درک می کنند و این امر باعث شده که آنها به بهترین مدرس برای دانشجویان تبدیل گردند.

مرحله دوم کنترل کیفیت کلاس های مقاله نویسی را شرح می دهیم

تمامی دوره های مقاله نویسی را بمنظور معتبر بودن منبع، فرمت نقل قول، هماهنگی با دستورالعمل های مشتری، سبک و گرامر و سرقت ادبی مورد بررسی قرار می گیرند. ما از نرم افزار تشخیص دزدی ادبی استفاده می کنیم و بنابراین آموزش هایی را به شما تحویل می دهیم که بالاترین کیفیت ممکن در آن موجود باشد. هنگامی که ما برای شما دوره آموزش نگارش مقاله پژوهشی می گذاریم از منابع معتبر و سبک ادبی مناسب با سطح درخواستان استفاده خواهیم کرد.

مرحله سوم خدمات مشتریانمان می باشد

از لحظه ای که شما قرارداد خود را با موسسه می بندید، در تمامی مراحل کار با شما در ارتباط خواهیم بود. در زمان بستن قرارد با موسسه و اگر در مورد مسئله ای ابهام یا جای سوالی برایتان پیش آمد با ما تماس گرفته یا ایمیل بزنید و از ما راهنمایی بگیرید. وقتی در نهایت قرارداد شما بسته شد، برای ارتباط با مدرس خود و پیگیری مراحل آموزش دوره، به کارمند مسئول کارتان در ارتباط بوده و در مورد هر نوع مشکل و غیره می توانید راهنمایی بگیرید.

مرحله چهارم سود و ضمانت کار

اگر برای “آموزش و مشاوره نگارش مقاله خود” گروه تحقیقاتی طلوع را انتخاب کرده اید، کاملاً از موارد زیر اطمینان داشته باشید:

 • هیچ گونه دزدی ادبی به هیچ وجه وجود ندارد.
 • یک مدرس با صلاحیت برایتان در نظر می گیریم که بتوانید کارتان را به نحو احسن انجام دهد.
 • مهلت اتمام دوره را خاطرنشان می کنیم.
 • از مطالب شما بطور محرمانه محافظت می شود.
 • تا زمانی که از نتیجه کار رضایت پیدا کنید می توانید مشخصات دوره مقاله نویسی را تغییر دهید.
 • شما بر اساس نوع دوره مقاله نویسی، جزییات سفارش و مهلت آموزش آن قیمت منصفانه و مناسبی دریافت می کنید.

ما دوست داریم هر کدام از مشتربان ما بگویند “آموزش و مشاوره مقاله نویسی من توسط گروه تحقیقاتی طلوع  عالی بود، و از این پس این شرکت را انتخاب می کنم”. ما اینگونه کسب و کار خود را اداره می کنیم- به مشتریان کیفیت و خدماتی که نیاز دارند، را ارائه می دهیم.

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


 • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .