به-روش-خود-ثروتمند-شوید
مغناطیس پول شوید
آوریل 4, 2017
چگونه-انسانی-دوست-داشتنی-باشیم
راز جذابیت و گیرایی
آوریل 4, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید

به-روش-خود-ثروتمند-شوید

قانون ارتباط و همخوانی بسیار قدرتمند است. این قانون می گوید: آنچه در درون ذهن شما بگذرد، در بیرون از شما متجلی می گردد. این قانون می گوید هر حادثه ای که در بیرون از شما اتفاق می افتد، رابطه با چیزی دارد که در درون شما می‌گذرد. این امر هم در سطح ذهن هوشیار، و هم ذهن ناهشیار صادق است. چیزی در زندگی شما باقی نمی ماند، مگر اینکه در ذهن شما جایی برای خود داشته باشد.

سه زمینه نشان دادن

 در سه زمینه می توانید این قانون مطابقت را مشاهده کنید: در چهره های دیگران، در روابط خود و در ثروت خود.

چهره های دیگران

دنیای بیرون شما دقیقاً با نگرش شما همخوانی دارد. اگر نگرش مثبت و خوش بینانه ای داشته باشید، اشخاص با شما برخوردی خوشایند و بشاش می کنند، حتی قبل از اینکه دهانتان را باز کنید.

روابط شما

روابط شما دقیقاً کسی را که هستید، به شما منعکس می سازد. اما اگر عصبانی، خشمگین و یا هراسان شوید، آگاهانه یا غیرآگاهانه، بلافاصله تاثیر آن را بر روابط خود خواهید دید، که از جمله می توان به روابط داخل خانه و بیرون از خانه اشاره کرد.

ثروت شما

سومین زمینه ای که در قانون مطابقت مطرح است در زمینه ثروت شماست. دنیای بیرونی ثروت و دستاوردهای مالی شما، آیینه و بازتاب دنیای درون آمادگی برای موفقیت مالی است. هرچه به ذهن خود اندیشه، کلام، تصاویر و هدف‌های بیشتری بدهید، به سرعت بیشتری در دنیای واقع در پیرامون شما تجلی پیدا خواهند کرد.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.