چگونه-انسانی-دوست-داشتنی-باشیم
تأثیرگذاری بر مردان
آوریل 4, 2017
چگونه-انسانی-دوست-داشتنی-باشیم
قدرت توجه
آوریل 4, 2017
چگونه-انسانی-دوست-داشتنی-باشیم

چگونه-انسانی-دوست-داشتنی-باشیم

فقط زمانی بر مردها تأثیر می گذارید که آنها را شایسته ی دستیابی به موفقیت و مدیرانی خوب در امر اداره ی خانواده ارزیابی می کنید. وقتی زنی به همسرش لبخند می زند؛ سبب شادی او می شود، عزت نفسش را تقویت می کند و به او احساس امنیت خاطر بیشتری می بخشد. هرگونه قدر شناسی کردن از مردان و تأیید و تحسین کردن آنها سبب می شود که دلگرم شوند و شما را انسانی دوست داشتنی و تاثیر گذار بدانند.

گاهی، مردان درباره ی امور شغلی خود صحبت می کنند. اگر زنی در این لحظه با تمام وجود به حرف های همسرش گوش کند سبب می شود که همسرش او را زنی تأثیر گذار و جذاب ببیند.

اغلب اوقات، زنی را با چهره ای معمولی در کنار مردی موفق و خوش چهره مشاهده می کنید و با خودتان می گویید:«تعجب می کنم! این مرد در این زن چی دیده!»

پاسخ این است:”همون چیزی رو که زن در وجود اون مرد می بینه!” وقتی زنی به چشمان همسرش بنگرد و او را انسانی مهم و ارزشمند ببیند، همسرش نیز او را زنی دوست داشتنی و تأثیرگذار خواهد دید. چنین زنی به معنای واقعی بر همسرش تأثیر می گذارد.

 

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.