خوشبختی-در-ذهن-شماست-
ما خیال می کنیم که می توانیم همه چیز داشته باشیم
آوریل 4, 2017
خوشبختی-در-ذهن-شماست-
همه چیز در ذهن شماست
آوریل 4, 2017
خوشبختی-در-ذهن-شماست-

خوشبختی-در-ذهن-شماست-

باور نکردنی است بسیاری از ما اوقات زیادی از زندگی خود را صرف پرداختن به گذشته و غرق شدن در آن می کنیم. برخی از ما از دست دیگران عصبانی هستیم، زیرا انتظارات ما را برآورده نکرده اند یا عملی انجام داده اند که بر خلاف میل ما بوده است. بعضی از ما افسوس کارهایی را می خوریم که برخلاف میل ما بوده است. بعضی از ما افسوس کارهایی که دیگران برایمان انجام نداده اند. عده ای از ما از برخورد و رفتاری که دیگران با ما داشته اند، همچنان متاثر و ناراحت هستیم.

اگر چه نگاه و توجه گذرا به اوقات خوش گذشته خوب و حتی مفید است، غرق شدن در ناکامی ها و شکست های گذشه ضرر دارد و مانع پیشرفت در آینده خواهد شد. از آنجا که ما نمی توانیم اتفاقات گذشته را تغییر دهیم، متمرکز شدن در گذشته باعث می شود که فکرمان همواره درگیر گذشته شود و به این ترتیب با احساس غم و حسرت، از زمان حال نیز غافل می شویم. برای اینکه امروز شاد و راضی باشید، باید از زندگی کردن در گذشته دست بردارید، حسرت و نارضایتی را از خود دور کنید و تصویری ذهنی از خودتان را به عنوان فردی مقتدر و توانمند بپذیرید و باور کنید.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.