مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری علوم و مهندسی آب

مشاوره و آموزش پایان نامه علوم و مهندسی آب در مقطع ارشد

تحقیقات در حال انجام در زمینه هیدرولوژی و منابع آب با فرآیند آب های سطحی و زیرزمینی، هیدرومتئومولوژی و هیدروکلایدولوژی، واکنش آبخیز به اختلال، سنجش از دور، تقسیم داده، مدل سازی هیدرولوژیکی و برآورد پارامترها، برنامه ریزی و مدیریت منابع چند هدفه، مدلسازی عددی انتقال محموله در آب های زیرزمینی و بهینه سازی استفاده مشترک از آب های سطحی و زیرزمینی را در بر می گیرد. این رشته به مطالعه با منشا، وقوع، گردش، توزیع، خواص فیزیکی و شیمیایی آب و تعامل آن با موجودات زنده می پردازد. این مجموعه رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. این مجموعه رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه علوم و مهندسی آب را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های رشته علوم و مهندسی آب

رشته علوم و مهندسی آب دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

آبياری و زهكشی (Irrigation and Drainage)

این گرایش، به دانشجویان استفاده از اصول مهندسی برای حمایت از زندگی گیاهی با حداقل تخریب منابع آب و خاک، آموزش می دهد. هدف اصلی این گرایش این است که روابط خاک، آب و گیاه و نحوه استفاده از آنها برای مدیریت بهتر منابع طبیعی در تولید غذا را بهتر درک نماید. این گرایش علاوه بر افزایش فهم از مبانی مهندسی، دانشجویان را تشویق می کند تا اثرات زیست محیطی کشاورزی و آبیاری را نیز بررسی کنند. از کاربردهای این گرایش می توان به طراحی، ساخت و نصب سیستم آبیاری، مشاوره فنی، تدریس و پژوهش می پردازد.

سازه هاي آبی (Water  structures)

منابع آب (Water resources)

این گرایش به مطالعه منابع می پردازد و مطالعاتی در زمینه های بوم شناسی، علوم جنگل، زمین شناسی، اقیانوس شناسی، علوم جوی، هواشناسی، ژئومورفولوژی، فیزیک خاک، ژئوشیمی، بهداشت عمومی و میکروب شناسی را در بر می گیرد. مهندسین منابع آب، تجهیزات و سیستم های جدید برای تاسیسات مدیریت منابع آب را توسعه می دهند.

هواشناسی كشاورزی (Agricultural Meteorology)

این گرایش شامل ادغام داده ها و تکنیک های هواشناسی و مشکلات کشاورزی، از قبیل تولید محصول، رطوبت خاک، استرس رطوبت و مهاجرت آفات است.

پایان نامه مهندسی آبدرس های مربوط به رشته علوم و مهندسي آب

زبان عمومی و تخصصی (انگليسی) – رياضيات – هيدروليك و هيدروليك انهار – رابطه آب و خاك و گياه – سيستم هاي آبياری – مهندسي زهكشی – هيدرولوژی – مكانيك خاك – ساختمانهای انتقال و توزيع آب – هيدرولوژي آب هاي سطحی و زيرزمينی – آمار و احتمالات – مديريت منابع آب – دروس تخصصی هواشناسی كشاورزی(هوا و اقليم شناسی، زراعت، باغبانی، خاك شناسی، آبياري، گياه پزشكی).

نرم افزارهای رشته علوم و مهندسي آب

GMS-Open Channel Design- PipeFlow Expert -Arc GIS و …

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشدمهندسی آب

گروه تحقیقاتی طلوع برای آشنایی شما عزیزان با حیطه های پژوهشی رشته علوم و مهندسی آب، لیستی از موضوعات بروز و کاربردی را ارائه می نماید. برای دسترسی به موضوعات پایان نامه و تحقیق مربوطه بر روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید.

موضوعات پایان نامه رشته مهندسی آب گرایش آبیاری و زهکشی

موضوعات پایان نامه رشته مهندسی آب

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


 • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .