موضوعات پایان نامه رشته مدیریت
موضوعات تحلیلی پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات
جولای 7, 2015
موضوعات پایان نامه مدیریت کارآفرینی
موضوعات فارسی و انگلیسی پایان نامه مدیریت کارآفرینی
جولای 8, 2015
موضوعات پایان نامه رشته مدیریت

موضوعات پایان نامه رشته مدیریت

بررسی و اولویت بندی عوامل موثر در عدم اجرای مدیریت نگهداری و تعمیرات پیشگیرانه در ساختمان های تجاری به کمک دیمتل فازی

اگر به جمله “علاج واقعه را باید قبل از وقوع نمود” معتقد باشیم خواهیم دید که در سرتاسر کشور عزیزمان، همواره نگهداری و تعمیرات به بهانه هزینه های بالا در آخرین رده اولویت قرار دارد در حالی که اگر به درستی به آن نگاه شود، نه تنها هزینه نیست بلکه نوعی سرمایه گزاری محسوب می شود. در این شرایط، لازم است تا به این بررسی پرداخته شود که چرا چنین مدیریت هایی در ساختمان های تجاری که میزان استفاده از زیرساخت ها بشدت نسبت به مکان های شخصی و مسکونی افزایش می یابد، کمتر مورد توجه قرار می گرد. این تحقیق به کمک دیمتل فازی، نقشه ای از اثرگزاری عوامل را ارائه می نماید.

ارائه مدل اثرگزاری علی عوامل موثر در اجرای موفق سیاست های نت ساختمان های بلند مرتبه به کمک روش معادلات ساختاری

اینکه چه باید کرد تا بتوان به درستی یک سیاست نت را در یک ساختمان بلند مرتبه اجرایی نمود، هدف اصلی این تحقیق است. در این تحقیق با استفاده از روش معادلات ساختاری، مدلی ارائه خواهد شد تا عوامل موثر در این حوزه شناسایی شده و بتوان بر مبنای آن نسبت به اقدامات مدیریتی مبادرت نمود.

ارائه الگوی بلوغ پذیرش فرآیندهای نت و پیش بینی امکانات ساختمان های هوشمند در این حوزه در حین ساخت توسط مدیران پروژه های ساختمانی به کمک SWOT

امروزه در حوزه مدیریت ساخت، دیگر نمی توان از فرآیندهای قدیمی برای بهبود استفاده نمود و باید با توجه به زیرساخت های جدیدی همچون تجهیزات هوشمندی که برای این موضوع طراحی شده اند، نسبت به پایش، مدیریت و اجرای فرآیندهای نت اقدام نمود. این تحقیق درصدد است به کمک روش های برنامه ریزی استراتژیک (همانند روش SWOT) نسبت به تعیین اقدامات لازم در این حوزه برای وارد نمودن این مفاهیم اقدام نموده و در نهایت راهکارهایی جهت بهبود فرآیندهای نت ساختمانی ارائه گردد.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.