موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مهندسی صنایع
موضوعات پایان نامه زنجیره تامین
سپتامبر 16, 2014
موضوعات پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات
موضوعات پایان نامه مدیریت فناوری اطلاعات | بخش اول
سپتامبر 16, 2014
موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مهندسی صنایع

موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مهندسی صنایع

شناسایی و رتبه­ بندی عوامل کلیدی موفقیت و شکست استقرار سیستم­های هوشمندی کسب­ وکار در سازمان­های ایرانی به کمک روش ویکور: مطالعه موردی صنعت خودروسازی:

چه عواملی و با چه درجه اهمیتی هستند که می­توانند سبب موفقیت شده یا در اثر بی­ توجهی موجب شکست استقرار یک سیستم هوشمندی کسب­ وکار در سازمان شوند؟ پس از شناسایی این وزن­ها و اهمیت آنها، اگر یک سازمان بخواهد از یک عامل کنترل را آغاز نماید باید از کدامین عامل شروع نماید تا بتواند بیشترین تاثیر را بر کنترل سایرین داشته باشد و به عبارت بهتر، سرنخ کدامین عامل (عوامل) هستند؟

برای پاسخ به این سوالات، لازم است تا به بررسی اهمیت عوامل و نیز نقشه­ای از روابط علی و معلولی بین این عوامل مشخص گردد تا تعیین شود که چه عواملی و با چه روابطی بر یکدیگر تاثیر می­گذارند. این نقشه را می­توان به مثابه یک نقشه عملیاتی با عوامل موفق­گر یا شکست دهنده یک چنین سیستمی دانست.

استفاده از سیستم استنتاج فازی برای شناسایی و درک روابط برای پیش ­بینی موفقیت یا شکست سازمان در پروژه­ های هوشمندی کسب­ وکار:

یکی از مهمترین مشکلات موجود در سازمان­های مایل به خریداری و استفاده از سیستمهای هوشمندی کسب­وکار این است که این سازمان­ها نمی ­دانند بنابر شرایط خویش باید بر روی کدامین جنبه بیشتر متمرکز شوند تا بتوانند متمرکز تر عمل نمایند. به عبارت بهتر، هر سازمان باید بر قامت خویش نگاهی بیندازد و ببیند که به کمک ابزار طراحی شده در این تحقیق، چه خطراتی ممکن است در سر راه خود ببیند که ممکن است در سر راه دیگری نباشد. برای این منظور لازم است تا بسته به شرایط سازمان­های مختلف، قوانین مختلفی شناسایی و کشف شوند.

 ارائه رویکردی برای هوشمندی دوجانبه در داده ­ها و فرآیندهای مشتری­ مدارانه و رقابتی:

هوشمندی کسب­ وکار به این واقعیت می­پردازد که بهتر است تا بر اساس داده­ های موجود، به تحلیل رفتارها پرداخته شود. با این وجود، برخی از مواقع لازم است تا سازمان­ها علاوه بر داده­های خویش به بحث و بررسی راجع به فرآیندهای خویش بپردازند. این فرآیندهای یک کسب­ وکار در یک سازمان است که آنها را از دیگر رقبا متمایز می­سازد و مشتریان را جلب می­نماید. استفاده از هوشمندی کسب و کار فرآیندی برای شناسایی نقاط قابل بهبود در فرآیندهای سازمانی باشد. ارائه یک مدل مناسب برای اجرای صحیح این سیستم­ها در صنعت خودرو به عنوان یک مطالعه موردی رخ خواهد داد.

برای دریافت موضوعات جدیدتر و کامل تر و  مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

ضمنا این بخش تازه افتتاح شده است و در آینده نزدیک پربارتر خواهد بود. پس دوباره به ما سر بزنید.

 

کلمات کلیدی: بانک موضوع پایان نامه هوشمندی کسب و کار -بانک موضوعات پایان نامه هوشمندی کسب و کار – موضوع پایان نامه هوشمندی کسب و کار -موضوع جدید پایان نامه هوشمندی کسب و کار -موضوعات پایان نامه هوشمندی کسب و کار – موضوعات جدید پایان نامه هوشمندی کسب و کار.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.