مشاوره و آموزش پروپوزال پایان نامه کارشناسی ارشد

پروپوزال یک طرح عمومی است که پیش از پایان نامه نوشته می شود. بنابراين پروپوزال پایان نامه به عنوان يك طرح نوشته شده و براي تأييد به استاد راهنما ارائه می گردد. پس از تأیید پروپوزال، فرد از آن برای نوشتن پایان نامه استفاده می کند. ما با هزینه بسیار مناسب در تمامی مراحل برای شما مشاوره و آموزش ارائه می دهیم. پروپوزال های پایان نامه توسط مشاوران مجرب و واجد شرایط مشاوره و نظارت می شوند و هدف آن، یک شروع خوب برای پایان نامه شما است. طرح کلی پروپوزال عمدتاً به شرح زیر است.

عنوان – مشاوران گروه تحقیقاتی طلوع به شما کمک می کنند تا عنوان پروپوزالی که برای پایان نامه مناسب و آسان هستند را بیابید.

اهداف – در هنگام نوشتن اهداف، این اطمینان را حاصل می کنیم تا اهدافی که به راحتی قابل دستیابی هستند را پیدا نمایید که می تواند نیاز به نوشتن پایان نامه شما را نشان دهد. اهداف پروپوزال باید استاد راهنما و خواننده را متقاعد کند که با کل پایان نامه شما مرتبط است.

ادبیات پژوهش – شامل یک بررسی کوتاه از آنچه که شما قصد انجام تحقیقات بر روی آن را دارید و چگونگی انجام این کار است.

روش تحقیق – پژوهشگران ما نحوه ارائه روش تحقیق روشن و شفاف در پروپوزال را آموزش می دهند. این به خواننده کمک می کند تا درک نمایند که راهی برای رسیدن به اهداف مشخص شده وجود دارد.

نتایج مورد انتظار – هر پروپوزالی نیاز به طرح نتایج پیش بینی شده دارد. این نشان می دهد که فرد از حوزه تحقیقاتی خود و آنچه را که قصد دستیابی به آن دارد، کاملاً  آگاه است. پروپوزال های ارائه شده توسط شما باید نتایج بالقوه را ارائه دهد.

جدول زمان بندی – مشاوران ما بسیار وقت شناس هستند. اگر قرار باشد تا پروپوزالی در یک بازه زمانی مشخص توسط شما نگارش شود، مشاوران ما تلاش می کنند تا در کوتاه ترین زمان ممکن آموزش ها و مشاوره های لازم را در اختیار شما قرار دهند تا کار خود را بهترین نحو انجام دهید.

واژه نامه – پروپوزال ها شامل صفحه تعاریف واژه ها است که هر واژه فنی کاربردی در پایان نامه را تعریف می کند.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .