مشاوره و آموزش فصل روش تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد

روش تحقیق به طور عمده برای متقاعد کردن استاد راهنما در کاربرد روش تحقیقاتی است که در ارائه پایان نامه مورد استفاده قرار می گیرد و آن را اثبات می نماید. بنابراین، روش تحقیق، درباره هر فرآیند تحقیقی و موارد مورد استفاده در پایان نامه توضیح گسترده ای را ارائه می دهد. به طور عمده، نوشتن روش تحقیق پایان نامه برای دانشجویان بسیار سخت است، به خصوص به دلیل عدم ارجاع مناسب به تحقیقات مورد ارجاع. گروه تحقیقاتی طلوع در نوشتن روش تحقیق به دانشجویان در مورد مطالب زیر مشاوره و آموزش می دهد:

کارهای آزمایشگاهی – این، عمدتاً در پایان نامه های عملی کاربرد دارد. ما به شما آموزش می دهیم تا کارهای آزمایشگاهی را به شیوه ای گام به گام توضیح دهید و تضمین می کنیم تا نتایج نهایی نشان داده شود.

تجزیه و تحلیل – انجام تجزیه و تحلیل بخشی از هر تحقیق پایان نامه است. مشاوران با تجربه ما در زمینه روش های تجزیه و تحلیل نظیر نمونه گیری، مصاحبه و حتی پرسشنامه به شما مشاوره می دهند. پس از انجام چنین تجزیه و تحلیلی هایی، ما به مشتریان خود کمک می کنیم تا روش های تجزیه و تحلیل و نتایج حاصل از این تحلیل ها را به درستی بنویسند.

کتاب ها و نشریات – نوشتن پایان نامه معمولاً مطالعه گسترده ای را در بر می گیرد. این به فرد کمک می کند تا بر روی پایان نامه شخصی خود بهتر و بیشتر کار کند و آن را گسترش دهد. مشاوران ما نحوه درست نقل قول ها و ارجاع چنین اطلاعات و منابعی به عنوان بخشی از روش ها را به دانشجویان آموزش می دهند.

استناد نیز بخش مهمی از روش تحقیق است. مدرسان با تجربه ما قادر به آموزش هرگونه روش استنادی، مانند MLA ،APA ونکوور حتی شیکاگو و … هستند. این روش ها نیاز به نظم خاصی در نقل مطالب نویسنده یا صفحات کتاب دارند. مشاوران ما تلاش می کنند تا نیازهای شما را در قالب یک پکیج شخصی سازی شده آموزشی ارائه دهند تا شما مسیر را با کمترین دغدغه طی کنید.

پس مشاوره و آموزش نگارش فصل روش تحقیق پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به ما بسپارید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .