انجام فرمت دانشگاهی پایان نامه کارشناسی ارشد

خدمات فرمت دانشگاه که ما ارائه می دهیم از دستورالعمل های پایان نامه یا مقررات کلی فرمت دانشگاه ها پیروی می کند. در حین نوشتن پایان نامه، فرمت کلی کار بسیار حیاتی است. پس از اصلاح کامل پایان نامه تهیه فرمت دانشگاه همیشه آخرین مرحله است.

پژوهشگران ما خدمات فرمت مناسب را ارائه می دهند. پس از مدتها در عرصه نوشتن حرفه ای، آنها با تمام فرمت های دانشگاههای مختلف آشنا هستند.

اکثر قواعد ارائه شده شامل ارجاع یا سبک استنادی می باشند. ما فرمت های APA ،MLA، شیکاگو، ونکوور و … را ارائه می دهیم و از دستورالعمل های دیگر ارائه شده نیز پیروی می کنیم. پژوهشگران ما  پایان نامه را طبق فرمت دانشگاهتان  آماده می نمایند.

فرمت دانشگاه پایان نامه از این فراتر رفته و به بررسی و انطباق اندازه و فونت می پردازد. در صورتی که هیچ دستورالعملی در مورد آن ارائه نشده باشد ما همیشه  طبق قوانین کلی فونت ۱۴ را اعمال می کنیم. پژوهشگران ما همچنین رساله را تراز می نمایند و تضمین می کنند که عناوین و بدنه اصلی را بر اساس دستورالعمل، در فرمت دانشگاه قرار گیرد.

حاشیه های بالا، پایین، سمت چپ و راست نیز برخی از اقلامی است که ما در خدمات فرمت دانشگاه ارائه می دهیم. این حاشیه ها باید به شیوه ای درست، هماهنگ شوند تا یک رساله به خوبی ارائه داده شده را به نمایش بگذارند. پژوهشگران ما همچنین نوع فاصله ها و فواصل خطوط ها برای رساله ها را نیز  رعایت می نمایند. ما سعی می کنیم تا خطوط را عمدتاً در فواصل ۱٫۵ یا بر اساس دستورالعمل ارائه شده دانشگاه تعیین کنیم. فرمت رساله شامل صفحه بندی نیز می شود. به طور کلی، صفحه عنوان معمولاً صفحه اول رساله است. ما معمولاً سیستم شماره گذاری ارائه شده را به کار می بریم، اما به عنوان یک قانون کلی، شماره گذاری عربی برای صفحات اولیه اعمال می شود.

پس انجام فرمت دانشگاهی پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به ما بسپارید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .