انجام ویرایش و تصحیح پایان نامه کارشناسی ارشد

اصلاح و ویرایش پایان نامه یک کار گسترده است که معمولاً بعد از اتمام پایان نامه نوشته می شود. برخی از اهمیت های اصلی ویرایش و اصلاح کردن عبارتند از:

سرقت ادبی – کپی مستقیم، قرض گرفتن یا نوشتن کارهای دیگر محققان بدون به رسمیت شناختن آنها در کار خود، سرقت ادبی محسوب می شود. به عبارت دیگر، گرفتن کار دیگران به عنوان کار خودتان. با توجه به میزان بالای سرقت ادبی در پایان نامه های دانشجویان، ما خدمات ویرایش و اصلاحی را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که کار شما صد در صد بدون سرقت ادبی خواهد بود. ویرایش و اصلاح گرامر و نشانه گذاری، تضمین می نماید که مقاله ها از لحاظ دستوری درست باشند.

خدمات ویرایش و اصلاح ما چندین هدف را در بر دارد. یکی این که ما اصلاحات را از این جهت ارائه می دهیم تا تضمین کنیم که مقالات بدون خطاهای دستوری، نقطه گذاری و املایی می باشند. اشتباهات املائی ممکن است هزینه زیادی برای دانشجو داشته باشد، به ویژه اگر معنای آن مورد تحریف واقع شود. پژوهشگران گروه تحقیقاتی طلوع کل پایان نامه را مورد بررسی قرار می دهند و هرگونه خطای گرامری و یا املایی که باید اصلاح شود را برطرف می نمایند. گام دوم شامل مرور پایان نامه پس از اصلاح و بررسی مجدد است تا هرگونه اشتباهی شناسایی و مورد بازبینی قرار گیرد.

پس از حصول اطمینان از این که یک پایان نامه کامل از نظر دستوری به درستی نوشته شده است، پژوهشگران ما از نظر سرقت ادبی پایان نامه را بررسی می کنند. آنها اطمینان حاصل می کنند که مواد و یا اطلاعات استفاده شده به درستی ارجاع داده شده اند. پژوهشگران ما با توجه به سطح بالایی از تجربیات، می توانند هر نوع ارجاع یا استنادی را بر اساس نیاز شما اعمال کنند. ما تضمین می دهیم که پایان نامه شما به خوبی ویرایش گردد و هر دستورالعملی کاملاً رعایت شود.

پس انجام ویرایش و تصحیح پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به ما بسپارید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .