مشاوره و آموزش فصل یافته ها یا نتایج پایان نامه کارشناسی ارشد

بخش یافته ها، بدنه اصلی پایان نامه را تشکیل می دهد؛ بدنه پایان نامه نیز طولانی ترین بخش و حاوی اطلاعات اصلی برای حمایت از پایان نامه است. نوشتن یافته های پایان نامه همیشه تحقیق گسترده و تکیه بر اطلاعات را در بر می گیرد که در جهت حمایت از فرضیه فرموله شده است. مشاوران ما به شما آموزش می دهند تا متن پایان نامه را به بهترین نحو بنویسید یا آن را مطابق با نوع فرضیه مورد بحث انجام دهید.

معمولاً هنگام نوشتن یافته های پایان نامه، ما به شما یاد می دهیم تا بحث درباره فرضیه خود را با قوی ترین نکته ها و مطالب شروع کنید. بحث درباره یافته ها به منظور ارائه پیش زمینه ای برای شماست تا بتوانید اظهارات خود را با ارائه شواهد کافی حمایت کنید. در این مورد، مشاوران گروه تحقیقاتی طلوع  به شما کمک می کنند تا مدارک و استدلال های کافی برای اثبات پایان نامه تان را ارائه  دهید.

در عین نوشتن فصل یافته ها / نتایج پایان نامه، مشاوران ما به شما آموزش می دهند تا از قوانین مختلفی به منظور ارائه خلاصه ای شسته و رفته و آسان برای خواندن پیروی کنید. یکی از تمرکز های اصلی شما باید همیشه کلمات فنی باشد. ما به شما توصیه می کنیم تا بحث های پایان نامه را به صورت ساده و روان، بدون کلمات فنی و ثقیل بنویسید. این کار، همیشه تضمین می نماید که پایان نامه به راحتی قابل فهم باشد. در صورت به کار بردن مفاهیم فنی در پایان نامه شما باید واژه نامه ای ارائه دهید که تعاریف چنین واژه هایی را در بر می گیرد.

پس مشاوره و آموزش نگارش فصل یافته ها یا نتایج پایان نامه کارشناسی ارشد خود را به ما بسپارید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .