مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد – همه فصل ها

در حالی که تحقیقات کلاسی اغلب بر اساس پژوهش های قبلی صورت می گیرد، پایان نامه ها معمولاً در سطح بالاتری انجام می شود و عمدتاً یک کار نو و کاربردی می باشد و این امر، کار نوشتن پایان نامه را برای دانشجویان بسیار دشوار می سازد. با این حال، مشاوران ما از آنجا که سال های بسیاری به عنوان مشاوران و مدرسان حرفه ای فعالیت داشته اند، در حوزه مشاوره و آموزش پایان نامه تجربه خوبی دارند؛ و خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه را با کیفیتی بسیار بالا ارائه می نمایند تا شما این اطمینان را حاصل کنید که پایان نامه ای قوی خواهید نوشت.

در حین نوشتن پایان نامه، بسیاری از دانشجویان اطلاعات بیش از حدی را در فرضیه ارائه می دهند. یک فرضیه باید در یک یا دو جمله نوشته شود تا آنچه که پایان نامه در مورد آن است را بیان نماید و نشان دهد. یک فرضیه می تواند در بصورت مثبت یا منفی و یا در قالب یک سؤال یا عبارت باشد. ما به شما نحوه نگارش اصولی فرضیه را آموزش می دهیم تا در استدلال کل پایان نامه، یا در جهت حمایت یا مخالفت، به بحث شما کمک کند.

خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه گروه تحقیقاتی طلوع، فرمت های استاندارد دانشگاه برای پایان نامه را دنبال می کند. بخش های اصلی پایان نامه شامل کلیات پایان نامه، ادبیات نظری، روش شناسی یا متدلوژی، یافته ها و نتایج می باشد. کلیات پایان نامه معمولاً دارای یک صفحه می باشد که صفحه نخست است. صفحه عنوان بعد از صفحه اول می آید و عنوان پایان نامه و نام دانشجو، استاد راهنما و مشاور را در بر می گیرد. صفحه عنوان همیشه یک صفحه مستقل است. پژوهشگران ما همچنین قالب و نمونه صفحات سپاسگذاری یا ادای احترام را به همراه چکیده، فهرست مطالب، فهرستی از ارقام و نمادهای اختصاری، جداول، شکل های مورد استفاده نیز ارائه می دهند. در بخش بدنه اصلی، مشاوران ما نحوه ارائه مطالب اصلی پایان نامه را به شما آموزش می دهند. در آخر شما می توانید پیوست های مربوط به کار خود را در بخش نهایی ارائه دهید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .