پرسش و پاسخ دانشجویان
پرسش و پاسخ های دانشجویان در زمینه مشاوره پروپوزال یا طرح پیشنهادی
می 31, 2017
پرسش و پاسخ دانشجویان
پرسش و پاسخ های دانشجویان درباره مزایای گروه تحقیقاتی طلوع
می 31, 2017
پرسش و پاسخ دانشجویان

پرسش و پاسخ دانشجویان

مقاله چیست؟

مقاله نوشته هایی را شامل می شود که در آن ها نویسنده طی یک فرآیند نظام مند اقدام به بررسی مسأله های علمی، اجتماعی، ادبی، اخلاقی و نظایر اینها می نماید و می خواهد از این طریق پژوهش نظام مند و ذکر فرآیند و نتایج آن، استدلال منطقی و نتیجه گیری، نظریه پردازی و غیره موضوعی را ثابت، رد، نفی یا نقد نماید.

مقاله دارای چه قسمت هایی می باشد؟

مقاله دارای چندین قسمت مهم من الجمله چکیده، مقدمه، مبانی نظری و پیشینه تحقیق، روش شناسی تحقیق، یافته های پژوهش و در نهایت نتیجه گیری و پیشنهادات است.

مقاله بیس چیست و دانشجویان ارشد از مقاله بیس چه استفاده ای می کنند؟

دانشجویان مقطع ارشد یا دکتری برای ارائه عنوان به استاد راهنما و تایید عنوان از مقاله بیس استفاده می کنند. مقاله بیس باعث می شود تا مبنایی علمی برای عنوان پیشنهادی خود داشته باشیم و به عبارتی مسیر کار مشخص تر گردد. مقاله بیس بهتر است جدید و نزدیک به سال انجام پژوهش باشد. مثلاً اگر امسال پروپوزال می خواهیم ارائه دهیم بهتر است مقاله بیس برای ۲۰۱۷ و ۲۰۱۶ باشد. البته مقاله بیس قدیمی که برای استاد دانشجو ارزشمند و جاذبه داشته باشد نیز می تواند به عنوان بیس قرار بگیرد.

مقاله مستخرج از پایان نامه دارای چند امتیاز پژوهشی می باشد؟

مقاله مستخرج از پایان نامه دارای ۲ امتیاز پژوهشی می باشد.

مقاله متسخرج از پایان نامه چه کاربردی دارد؟

دانشجویانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر را دارند یا معدل شان می خواهند بالاتر رود بهتر است مقاله مستخرج از پایان نامه را تهیه نمایند و پس از آن اقدام به اکپست و سپس چاپ نمایند و به استاد راهنما و مسئول آموزش ارائه دهند تا ۲ نمره مقاله را کسب نمایند.

آیا اکسپت و چاپ مقالات در گروه تحقیقاتی طلوع انجام می شود؟

اکسپت مقالات نیز در گروه تحقیقاتی طلوع گرفته می شود. مقالات پس از اکسپت چاپ نیز می شوند و این چاپ یا پابلیش پس از پرداخت هزینه ترنسفر دلار یا هزینه چاپ انجام می شود.

مدت زمان اکسپت مقالات در مجلات isi چه مدت است؟

اکپست مقالات بسته به مجله ارسالی از چند روز تا چندین هفته متغیر است.

چاپ مقالات بسته به مجله ارسالی isi چه مدت است؟

چاپ مقالات نیز از ۱ ماه الی ۳ ماه متغیر است. البته در مقالات jcr مدت چاپ از ۳ ماه نیز بیشتر است.

گروه تحقیقاتی طلوع آیا اکسپت مجلات jcr را نیز می تواند بگیرد؟

بله این نیز یکی از خدمات مهم گروه تحقیقاتی طلوع می باشد. لازم به ذکر است اکسپت مقالات jcr  یا جی سی آر در زیر ۱ ماه به هیچ وجه مقدور نیست. چرا که ریوایزها یا اصلاحات این مجلات سنگین تر است و گاهی ریوایزهای major یا سنگین و در مواردی ریوایز های minor یا کم دارد.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

2 Comments

  1. سارا گفت:

    سلام
    جهت چاپ مقاله آی اس آی در مجلات معتبر مشاوره میخوام.
    فارغ التحصیل ارشد حسابداری

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.