تحلیل با استاتا (STATA) | تحلیل آماری با STATA

در اکثر موارد، اساتید راهنما نرم افزارها را با توجه به آشنایی بهتر خودشان، به دانشجو پیشنهاد می دهند؛ STATA یکی از نرم افزارهای رایج در تحلیل داده است. پژوهشگران ما در استفاده از این نرم افزار برای تجزیه و تحلیل داده ها، متخصص هستند. STATA یکی از پرطرفدارترین نرم افزارهاست، زیرا بسته به نیاز دانشجویان، گزینه های متعددی دارد. STATA دارای نسخه های متعددی است که مناسب هر مشتری می باشد، هرچه اطلاعات بیشتر باشد، به نسخه های بالاتری نیاز است. با این حال، گروه تحقیقاتی طلوع به شما پژوهشگران زیادی را معرفی می کنند که توانایی استفاده از هر یک از چهار نسخه STATA را دارند. این بدان معنی است که هر چه مورد نیاز شما باشد، ما قادر خواهیم بود خدمات متناسب را به شما ارائه دهیم.

دلایل اصلی دیگر استفاده از  STATA و یکی از اولویت های بسیاری از موسسات و شرکت ها این است:

گرافیک – امکان استفاده و ایجاد تصاویر گرافیکی با STATA امکان پذیر است. پژوهشگران ما دانش بسیاری درباره گرافیک، دارند، ما می توانیم STATA را اعمال کنیم و بهترین ها را در این زمینه ارائه دهیم.

تجزیه و تحلیل خطی و چندگانه – امکان استفاده از STATA هم برای تجزیه و تحلیل تکی و هم چندگانه وجود دارد. بسیاری از نرم افزارهای تجزیه و تحلیل داده ها این موارد را  در یک بسته ارائه نمی دهند و این ویژگی STATA را برجسته و منحصر به فرد می سازد.

حوزه های دیگری که STATA در آن ها کاربرد بسیار دارد شامل مدیریت داده، برنامه نویسی سفارشی و تجزیه و تحلیل آماری است.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .