وضعیت برون سپاری در ایران
سپتامبر 5, 2014
معيارهاي انتخاب تامين كنندگان در برون سپاری
سپتامبر 5, 2014

برون سپاري موفق را می­توان حاصل گذار از چهار مرحله دانست. در اولین مرحله شرکت به بررسی و نظارت فرآیندها، تجزیه و تحلیل کارایی آنها و ارزیابی آنچه باید برون سپاري شود، می­ پردازد. به عبارت دیگر تصمیم به برون سپاري یا تأمین داخلی یک فرآیند در این مرحله اتخاذ می­شود. پس از مشخص شدن فرآیند هاي قابل برون سپاري، نوبت به انتخاب تأمین کننده اي می­رسد که صلاحیت انجام آن فرآیندها را داشته باشد. لازمه تحقق این مهم مجهز شدن به ابزاري جهت ارزیابی و انتخاب تأمین کنندگان مختلف است. در گام بعدي، عقد قرارداد با تأمین کننده واجد شرایط مورد بررسی قرار می­گیرد. هدف از این مرحله دستیابی سازمان به یک قرارداد برون سپاري قابل اجرا است. سرانجام، سازمان برون سپار باید بتواند بر عملکرد شرکت ارائه دهنده خدمت نظارت کرده، نتایج را ارزیابی و مسائل احتمالی پیش رو را حل و فصل نماید.( توول،۱۹۹۲).

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

1 Comment

  1. محمدی گفت:

    سلام ممنونم از مطلب خوبتون
    خواستم بگم در بخش انتخاب تامین کننده هرچه دست خودتون را باز تر بزارید انتخاب موفق تری خواهید داشت . اینکه یک پروژه رو به چند قسمت تقسیم کنید و به فریلنسرها بسپارید خیلی بهتر از اینه که تمام اون رو به یک شرکت بسپارید استفاده از فریلنسرها در هزینه ها و زمان انجام کار صرفه جویی می کنه . به علاوه با تخصصی تر شدن کار نتایج با کیفیت تری رو هم برای شما به همراه خواهد داشت . پلتفرم های فریلنسری مختلفی توی کشور وجود دارند که میشه از اونها برای انتخاب فریلنسرها کمک گرفت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.