تحلیل داده ها با استفاده از SPSS | تجزیه و تحلیل پرسشنامه در SPSS

اکثر پایان نامه ها و رساله های دکترا به شدت بر تجزیه و تحلیل داده ها و تفسیر های SPSS متکی است. تجزیه و تحلیل داده ها در اکثر موارد به ویژه برای پایان نامه ها و رساله ها در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا به صورت دستی انجام نمی شود. SPSS اغلب برای تجزیه و تحلیل داده های علوم اجتماعی کاربرد دارند. پژوهشگران ما برنامه کاربردی گسترده SPSS را دارند. آنها می دانند چگونه می توانند نتایج دقیق را از طریق برنامه نویسی درست تولید کنند. SPSS ممکن است به عنوان نرم افزار مورد نظر در تجزیه و تحلیل داده ها در پایان نامه شما انتخاب شود، لذا نگران نباشید، شما مجبور نیستید برای یادگیری آن تلاش کنید. پژوهشگران ما در این حوزه به شما مشاوره می دهند.

در اغلب پايان نامه، رساله دکترا و ساير مقاله و پروژه ها، SPSS  به عنوان يك برنامه مورد استفاده قرار می گیرد. SPSS با توصیف کمی از داده ها می تواند به ارائه جدول داده ها، تفسیر فراوانی، توصیف داده ها و حتی پیش بینی نتایج عددی کمک نماید. بنابراین بسیار واضح است که استفاده از SPSS در پایان نامه و رساله بسیار گسترده است، به خصوص اگر شامل تجزیه و تحلیل داده ها و تفسیر باشد.

پژوهشگران ما با هر یک از زمینه هایی که در آن تجزیه و تحلیل داده ها با استفاده از نرم افزار SPSS  استفاده میشود، بسیار آشنا و مسلط هستند.

برخی از خدمات ما با استفاده از SPSS عبارتند از:

تجزیه و تحلیل – ما هر گونه داده های جمع آوری شده را با استفاده از نرم افزار SPSS تجزیه و تحلیل می کنیم تا از کفایت و دقت آن اطمینان حاصل شود.

تعبیر – اگر کار تحقیقاتی شامل جمع آوری داده ها باشد، پژوهشگران ما قادر به تفسیر و توضیح آن با استفاده از نرم افزار SPSS هستند.

جدول بندی – کامپایل داده تحقیقاتی صورت می گیرد.

پیش بینی – پژوهشکران ما قادر به تجزیه و تحلیل روند ارائه شده توسط تجزیه و تحلیل داده ها با SPSS هستند و پیش بینی های دقیقی را به ویژه در هنگام نوشتن نتایج انجام می دهند.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .