تحلیل آماری با SAS | تجزیه و تحلیل داده ها با نرم افزار SAS

اکثر اساتید راهنما، از دانشجویان خود می خواهند تا در تجزیه و تحلیل خود از SAS استفاده کنند. این به دلیل قابلیت بالای این نرم افزار در رسیدگی به داده ها است.

SAS یا سیستم تجزیه و تحلیل آماری، تقریبا در تمام دوره های آکادمیک قابل اجرا است، و این یک برنامه جامع است. با این حال، SAS می تواند بسیار پیچیده باشد، مخصوصاً زمانی که برای طیف وسیعی از داده ها در سراسر سیستم عامل اعمال می شود. توانایی SAS برای اداره داده ها از پایگاه داده های چندگانه ممکن است کار ساده ای باشد اما برنامه نویسی شامل آن نمی شود. پژوهشگران ما تمام برنامه نویسی ها را ارائه و محصول نهایی را به شما تحویل می دهند.

SAS، دارای قابلیت بازیابی اطلاعات ذخیره شده در یک پلت فرم خاص است. در اغلب موارد، در حالیکه در حال پردازش یا ارائه خدمات تجزیه و تحلیل SAS هستیم، پزوهشگران ما یک پایگاه داده ای ایجاد کرده و آن را ذخیره می کنند، سپس با استفاده از SAS مشابه، آن را بازیابی می نمایند.

برنامه های SAS نیز به شیوه ای وسیع، تغییر داده های بازیابی شده را در بر می گیرند. این بدان معنی است که می توان هر داده ای را از یک منبع خاص بازیابی کرد و تغییرات را با استفاده از رابط کاربری SAS انجام داد. پژوهشگران ما با استفاده از SAS، مدیریت داده ها را نیز ارائه می نمایند. برنامه مدیریت داده اساساً شامل دستکاری، ذخیره سازی یا قالب بندی داده های بازیابی شده، است. همه این خدمات تحت یک مجموعه انجام می شود، بنابراین برای هر گونه تحلیل SAS، ما از پژوهشگران مناسبی برخوردار هستیم. علاوه بر این، پژوهشگران ما توانایی استفاده از SAS هم برای شرکت ها و هم برای اهداف آموزشی را دارند. نیازهای شما هر چه باشد، گروه تحقیقاتی طلوع برای برآورده کردن آنها آمادگی دارد.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .