موفقیت-به-شیوه-خود
از دست دادن کنترل عواطف
می 23, 2017
پرسش و پاسخ دانشجویان
پرسش و پاسخ های دانشجویان در زمینه مشاوره پایان نامه
می 31, 2017
پرسش و پاسخ دانشجویان

پرسش و پاسخ دانشجویان

در طول این سالیان سوالات مختلفی وجود داشته که افراد در مورد پروژه های کسر خدمت سربازی داشته اند و ما به صورت حضوری، تلفنی و ایمیلی به آنها پاسخگو بوده ایم. در اینجا تلاش می شود تا به سوالات متداول این افراد پاسخگو باشیم.

پروژه کسر خدمت چیست و به چه دردی می خورد؟

پروژه کسر خدمت برای آقایان در راستای کاهش مدت زمان سربازی استفاده می گردد. کسر خدمت می تواند از دو ماه تا ۱۱ ماه متغیر باشد.

چه افرادی پروژه کسر خدمت را می توانند دریافت کنند؟

کسر خدمت برای افرادی که دارای مدرک کارشناسی ارشد یا دکتری هستند، قابل استفاده است. حتی افرادی که دارای مدرک کارشناسی و عضو بنیاد نخبگان هستند نیز می توانند از امتیاز پروژه کسر خدمت استفاده نمایند.

آیا با مدرک کارشناسی می توان پروژه کسر خدمت دریافت کرد؟

افرادی که دارای مدرک کارشناسی هستند و عضو بنیاد ملی نخبگان هستند، می توانند مشمول کسری خدمت گردند و از مزایای آن استفاده نمایند.

در دوره کارشناسی ارشد پروژه کسر خدمت چقدر می تواند مدت زمان سربازی را کاهش دهد؟

شما به ازای هر پروژه می توانید از دو ماه تا ۱۱ ماه کسر خدمت بگیرید. (سقف کسری بعضا ۲۱ ماه عنوان شده است.)

در دوره دکتری پروژه کسر خدمت چقدر می تواند مدت زمان سربازی را کاهش دهد؟

شما به ازای هر پروژه می توانید از دو ماه تا ۱۱ ماه کسر خدمت بگیرید. (سقف کسری بعضا ۲۱ ماه عنوان شده است.)

چگونه می توانیم برای دریافت یک پروژه کسر خدمت اقدام کنیم؟

بهترین کار مراجعه به سازمان های مختلفی است که این پروژه های را ارائه می دهند. من الجمله سازمان های وزارت دفاع، اتکا، سپاه، دانشگاه ها، قرارگاه خاتم و امثالهم می باشد که بیش از ۵۰ مورد است.

پروژه کسر خدمت شامل انجام چه نوع کاری می باشد؟

پروژه های کسر خدمت سربازی شامل طرح و پروژه های سازمان ها و ارگان های مختلف است. علاوه بر پروژه ها و طرح های سازمانی شما می توانید از پروژه های انجام ترجمه متون و کتاب نیز استفاده کنید. اصولاً پروژه های کسر خدمت در راستای تولید محتوی علمی و تحقیقاتی برای سازمان های ارائه دهنده موثر هستند و می توانند در راستای استفاده از زمان سربازی به شکل مفید و متفاوت برای قشر سرباز تحصیل کرده موثر باشد.

آیا باید حتما عضو بنیاد ملی نخبگان بود تا پروژه کسر خدمت دریافت نمود؟

نه لزوم ندارد که حتما عضو بنیاد ملی نخبگان بود تا پروژه کسر خدمت دریافت کرد. می توانید به ارگان موردنظرتان که پروژه کسر خدمت ارائه می دهد مراجعه نمایید و درخواست پروژه کسر خدمت نمایید و مراحل ادرای آن را طی نمایید.

آیا باید هزینه پروژه کسر خدمت را نقدی تسویه نمود یا شرایط اقساط نیز وجود دارد؟

شما می توانید به راحتی از مزایای پرداخت اقساطی استفاده نمایید. و بر اساس قسمت بندی تحویل کار با گروه تحقیقاتی طلوع تسویه نمایید.

آیا گروه تحقیقاتی طلوع به اصلاحات تا زمان دفاع و تسویه کامل پروژه کسر خدمت پاسخگو خواهد بود؟

بله، گروه تحقیقاتی طلوع تا زمانی که شما پروژه یا طرح خود را دفاع نمایید همراه شما خواهد بود و حتی اصلاحات قبل از دفاع پروژه کسر خدمت و پس از آن را بر عهده خواهد داشت.

مجموعه ما در این سالیان پروژه های کسر خدمت سربازی فراوانی را برای افراد درخواست کننده بر عهده گرفته است و به سرانجام رسانده است. خوشحال می شویم اگر شما نیز دغدغه انجام درست پروژه کسر خدمت خود را دارید و می خواهید مشمول قانون کسر خدمت گردید با گروه تحقیقاتی طلوع تماس بگیرید.

 

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

4 Comments

 1. محمد امین زبرجد گفت:

  با سلام و خسته نباشید
  بنده متقاضی گرفتن پروژه برای کسر خدمت سربازی هستم اما سوالات زیادی ذهنم رو درگیر کرده! چطور میتونم به طور زنده با گروه شما مشاوره کنم
  حالا چه به صورت تلفنی و چه به صورت آنلاین
  خوشحالم میشم اطلاع رسانی کنین
  با تشکر

 2. محمد گفت:

  با سلام آیا فقط با داشتن مدرک کارشناسی ارشد هم کسری خدمت می دهند بدون پروژه

  • TMRG گفت:

   سلام. وقت بخیر.
   فقط با داشتن مدرک کارشناسی ارشد نیز می توان اقدام به دریافت پروژه کسری خدمت کرد. البته باید رشته خود را اعلام بفرمایید تا بتوانیم بهتر راهنمایی کنیم. ولی اگر معدل خوبی دارید و کارهای پژوهشی نیز دارید می توانید از طریق بنیاد نخبگان نیز اقدام بفرمایید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.