مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری فیزیک

مشاوره و آموزش پایان نامه فیزیک در مقطع ارشد

فیزیک مربوط به مطالعه جهان از کوچکترین تا بزرگترین مقیاس هاست. چنین دانشی برای پیشرفت علمی اساسی است. زبان فیزیک ریاضی است: تدوین نظریه های فیزیکی گاهی اوقات نیازمند ساختارهای ریاضی جدید است. فیزیک یک علم اساسی و یک موضوع عملی است. بسیاری از تکنیک های مورد استفاده در تصویربرداری پزشکی، فناوری نانو و محاسبات کوانتومی از ابزارهای فیزیکی حاصل می شود. کاربردهای این رشته را می توان در فیزیک هسته ای، ژئوفیزیک، فیزیک اتمی، مولکولی و اپتیکی، ستاره شناسی، فیزیک نجومی، فیزیک فضایی، تدریس، مهندسی فیزیک و علوم کامپیوتر مشاهده کرد. این مجموعه رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه فیزیک را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های رشته فیزیک

رشته فیزیک دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

حالت جامد (Solid Mode)

اتمي و مولكولی (Atomic and molecular)

دانشجویان این گرایش به مطالعه اتم ها، یون ها و مولکول های کوچک (چند اتمی) در فاز گازی خود، می پردازند. در حقیقت این گرایش به ساختار و رفتار اتم ها و مولکول ها می پردازد و نیروهای اتمی، پیوند مولکولی و نظریه کوانتومی جامدات را بررسی می کند. کار بردهای این گرایش را می توان در مشاغلی همچون فیزیكدان، دانشمند هسته ای و اموزش مشاهده کرد.

هسته ای (Nuclear)

این گرایش به درک ساختار و فرآیندهای اتم می پردازد. فارغ التحصیلان ممکن است از مدرک تحصیلی خود برای دستیابی به پیشرفت های پزشکی، پروژه های مهندسی یا تحقیقات بیشتر استفاده کنند.

ذرات بنيادي و نظريه ميدان ها (Fundamental particles and field theory)

فيزيك نجومی (Astrophysics)

این گرایش شما را به اصول فیزیک معرفی می کند و نشان می دهد چگونه این دانش را می توان به فیزیک نجوم اعمال کرد. دانشجویان این گرایش فیزیک تشکیل دهنده جهان و رفتار و چرخه زندگی ستاره ها، سیارات و کهکشان ها را مطالعه می کنند. این گرایش موضوعاتی مانند جهان اولیه، ماده بین ستارگان و نجوم مدرن را در بر می گیرد. از کاربردهای این گرایش می توان یه دستیار تحقیق، تکنیسین آزمایشگاه، طراح محصول، دانشمند آزمایشگاهی و تحلیلگر داده ها اشارده کرد.

فيزيك بنيادی (Basic physics)

اتمسفر (Atmosphere)

لايه هاي نازك (Thin layers)

نانوفيزيك (Nano-physics)

آموزش فيزيك (Teaching physics)

فيزيك پلاسما (Plasma physics)

پایان نامه رشته فیزیکدرس های مربوط به رشته فيزيك

درس های این رشته در طول تحصیل شامل موارد زیر می باشد:

دروس مشترک بین گرایش های مختلف فیزیک:

ریاضی عمومی، معادلات دیفرانسیل، فیزیک پایه، شیمی عمومی، مبانی کامپیوتر و برنامه سازی، فیزیک جدید، ترمودینامیک و مکانیک آماری، ریاضی فیزیک، الکترو مغناطیس، مکانیک کوانتومی، اپتیک.

دروس تخصصی گرایش اتمی –مولکولی:

اپتیک کاربردی، اسپکتروسکپی، روش های تجربی در فیزیک اتمی، کاربردهای لیزر، تکنیک خلاء.

دروس تخصصی گرایش هسته ای:

فیزیک هسته ای، فیزیک راکتور،آشکار سازها و سیستم ها، اندازه گیری هسته ای، شتاب دهنده های ذرات، رادیو ایزوتوپ و کاربرد آن، شیمی هسته ای، حفاظت در برابر پرتوها.

دروس تخصصی گرایش حالت جامد:

فیزیک حالت جامد، فیزیک لایه های نازک، فیزیک قطعات نیمه رسانا، ابررسانای و کاربرد آن، بلور شناسی، الکترونیک، رشد بلور و تکنولوژی نیمه رساناها

دروس تخصصی گرایش هواشناسی:

هواشناسی سینوپتیکی،هواشناسی دینامیکی، هواشناسی فیزیکی، آمار در هواشناسی.

نرم افزارهای رشته فيزيك

نرم افزار Physics Simulationsنرم افزار شبیه سازی آزمایشگاه فیزیک،نرم افزار Looking Glassنرم افزاری برای تشکیل تصویر در آینه ها و عدسی ها، interactive physics 2004  برنامه يك آزمايشگاه مجازي درزمينه مكانيك، الكتريسيته، مغناطيس،نرم افزار کروکودیل فیزیک  Crocodile نرم اڧزاری در زمينه هاي نور،الکتریسته، حرکت، نیرو، نوسان، امواج و… . Making Wavesنرم افزاری برای رسم امواج در دو بعد و رسم برآیند آنها و فیلم گرفتن از آنها …… PhysProf PhysProf 1.0 نرم افزاری برای یادگیری مباحث گوناگون فیزیک با موضوعات مکانیک، الکترونیک و الکتریسیته، نورشناسی و ترمودینامیک . Orbit Xplorer 2.2 یک آزمایشگاه تمرین در زمینه فیزیک گرانشی سیارات و ماهواره ها.

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


 • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .