به-روش-خود-ثروتمند-شوید
پول قدرت است
آوریل 4, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید
شما یک نابغه هستید
آوریل 4, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید

به-روش-خود-ثروتمند-شوید

چهارمین نوع اهرم تماس ها و رابطه هاست. شناختن مناسب، و شناخت آنها روی شما، درها را به روی شما می گشاید و میتواند در سال ها کار پرتلاش و پر زحمتتان صرفه جویی کند. کیفیت و کمیت تماس ها در روابط شما بیش از هر عاملی روی موفقیت شما تأثیر می گذارد. آشنایی داشتن با یک شخص، آن هم در زمان مناسب، می تواند زندگی تان را متحول سازد.

برای بسط و گسترش تماس ها و شناخت ها خود سه کار می توانید انجام دهید: فهرستی تهیه کنید، به طور منظم شبکه سازی کنید و در امور جامعه خود نقش فعالی ایفا کنید.

فهرستی تهیه کنید

فهرستی از ۲۵ نفر در سطح زندگی یا کل کشور تهیه کنید. اینها باید اشخاصی باشند که شما بخواهید با آنها در تماس و ارتباط باشید.

فهرست این اشخاص را که مصدر امور در شرکت خود هستند و می توانند به ترتیبی به شما کمک کنند، تهیه نمایید.

به طور منظم شبکه سازی کنید

در هر فرصتی که پیدا می کنید شبکه سازی کنید. به انجمن های تجارتی بپوندید. در جلسات آنها شرکت کنید. درگیر و فعال شوید. داوطلب شوید که به آنها خدماتی را ارائه دهید.

روزی در حالی که در جمع نمایندگان اتاق بازرگانی سخنرانی می کردم، متوجه یک شخص برجسته که در کمیته ای مهم حضور داشت، شدم. کمی بعد، او به نزد من آمد و خواست با حقوق سه برابر دریافتی فعلی آن زمانم برای او کار کنم. این کار را قبول کردم و ۵ سال جلو افتادم.

در امور جامعه خود نقش فعالی ایفا کنید

راه دیگری برای افزایش تماس ها، شرکت در برنامه های اجتماعی جامعه است. معمولاً در این انجمن ها به اشخاصی بر می خورید که می توانند بیشترین خدمت و کمک را به شما بکنند.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.