ما در طول روز چندین سفارش آموزش مقاله نویسی می گیریم و هر کدام از سفارشات را با جدیت تمام پیگیری می کنیم. همه دانشجویان می توانند به سایت ما رجوع کنند و با ما تماس بگیرند و  درخواست های خود را به ما سفارش بدهند. گروه تحقیقاتی طلوع به شما کمک می کند تا بهترین متن و مقاله را نگارش کنید که کاملاً با دستورالعمل های شما و آموزش های ما مطابقت دارد.

کیفیت کلاس های آموزش مقاله نویسی که ما ارائه می دهیم

مقالات با کیفیت نیازمند نویسندگان و پژوهشگران مجرب و کارآمد است. و اینکه چه چیزی یک پژوهشگر را کارآمد می سازد؟ این موضوع بستگی به مدرک دانشگاهی پژوهشگر و تجارب وی دارد، و اینکه چقدر اشتیاق و علاقه برای آموزش مقاله نویسی آکادمیک پژوهشی دارد، همچنین احساس مسئولیت زیادی بجهت کمک و آموزش به دانشجویان داشته باشد. هر مدرس و مشاوری که با ما همکاری دارد به وظایف خود متعهد بوده و موظف است آموزش ها و مشاوره های استثنایی و با کیفیت عالی را آماده نماید. مشاوران ما بمنظور فهم و درک بیشتر از خواسته و انتظارات مشتریان در طی کار با آنها ارتباط دارند. و اگر مشتری از نتیجه آموزش و مشاوره رضایت کامل نداشته باشد، مدرس ما، بنا به درخواست مشتری موضوعات آموزشی کلاس را بازبینی و ویرایش می نماید.

دانشجویانی که مشتری ما هستند

دانشجویان در تمامی رشته ها و گرایش ها به ما مراجعه می کنند و از ما درخواست می کنند که “مقاله نویسی را به آنها آموزش دهیم”. مشتریان ما دانشجویانی هستند که برای واحدهای مختلف درسی خود به تحقیق و مقاله نیاز دارند؛ و یا می خواهند از پایان نامه خود مقاله استخراج کنند. پژوهشگران ما دارای مدرک ارشد و دکتری بوده و برای مشتریان نحوه نگارش پروژه، پروپوزال، پایان نامه و مقالات را به صورت حرفه ای و عملی آموزش می دهند.

دستوالعمل های شما راهنمای ماست

اغلب مشتریان خودشان به ما نوع نیازهای آموزش مقاله نویسی را می گویند. ما تمامی جزئیاتی که باید در کلاس های آموزشی مقاله نویسی به شما ارائه شود را با شما درمیان می گذاریم. برای مثال چند منبع باید به کار برده شود؟ آیا منبع خاصی مورد نظر است که باید از آن استفاده کنید؟ چه نوع فرمتی مد نظرتان است؟ آیا آموزش استخراج مقاله از پایان نامه یا مقاله جدید می خواهید؟ و مهلت برگزاری دوره آموزش مقاله نویسی شما تا چه زمانی است؟ زمانی که آموزش های نهایی را از ما دریافت کردید در آن به مطلبی برخوردید که شما از آن راضی نیستید در این شرایط می توانید از مدرس خود درخواست کنید تا آن آموزش ها را بهبود نماید.

ما اهمیت مدت زمان آموزش شما را وقتی می گویید “من باید به موسسه شما پول بدهم تا ده روزه به من این دوره را آموزش دهید” درک می‌کنیم، و این موضوع ما را خوشحال می کند. فوریت کار برای ما مشکلی ندارد و در نتیجه کار نیز هیچ تاثیری نمی گذارد.

تیم پشتیبانی مشتریان ما

ما این نکته را می دانیم که اگر خدمات خوبی را با مدرسان مجرب ارائه دهیم، مشتریان وفادار زیادی خواهیم داشت. وقتی مشتری از موسسه ما آموزش مقاله نویسی می خواهد و می گوید “مقاله نویسی را به من آموزش دهید”، این حق را دارند تا سوال بپرسند، و در صورت نگرانی برای جزئیات دوره آموزشی مقاله نویسی خود تماس حاصل نماید.

هدف ما ایجاد حس آرامش و سهولت در کار برای مشتریانمان است و می خواهیم این را بدانند که هر زمانی می توانند با ما تماس بگیرند؛ و می تواند با ایمیل، پیام و تماس تلفنی با ما در ارتباط باشند. شما در گروه تحقیقاتی طلوع  همیشه در جریان کار و سفارش خود خواهید بود.

دوره های آموزشی ما منجر می شود تا شما مقاله ای با مشخصات زیر برای خود بنویسید:

  • محتوی اصل و بدون سرقت ادبی
  • بازخوانی و اصلاح نتیجه کار شما بعد از دوره بصورت رایگان
  • اختیارات مشتری در هر نوع سبک نوشتاری

قیمت گذاری

قیمت همیشه برای دانشجویان مهم است. ما بودجه شما را درک می کنیم. این را هم می دانیم که اگر می خواهید “شخصی مقاله نویسی را به شما آموزش دهد” از او انتظار دارید که یک مدرس استثنایی و بی نظیر باشد. اگر جایی را پیدا کردید که با قیمت‌های ارزان شما را شگفت زده کرد، این را باید بدانید مدرسان با صلاحیت با آن قیمت برای شما در نظر نمی گیرند. ما معتقدیم که بین کیفیت و هزینه تعادل خوبی برقرار کرده ایم و از نظر خود شما نیز قیمت های ما کاملاً مقرون بصرفه خواهد بود. قیمت ها  بر اساس نوع کلاس آموزشی و مدت زمان و … قبل از ثبت قرارداد به شما اطلاع رسانی خواهد شد.

دزدی ادبی

یکی از بزرگترین نگرانی های بعضی از دانشجویان در این راستا دزدی ادبی می باشد. همه دانشجویان می دانند که امروزه استاد به آسانی می توانند این موضوع را بررسی کنند و عواقب این کار نیز پیگرد قانونی دارد. ما قبل از اینکه مقاله خودتان را برای مجله ارسال کنید کپی یا دزدی ادبی بودن آن را با بکارگیری نرم افزارهای اسکن پیچیده و جدید چک می کنیم و هیچ دلیلی برای نگرانی درباره این موضوع در موسسه ما وجود ندارد. و بندرت پیش می آید که با چنین مشکلی روبه رو شوید زیرا مدرسان ما اهمیت کار اورجینال را می دانند و تلاش می کنند تا به شما فرآیند مقاله نویسی بدون دزدی ادبی را آموزش دهند.

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .