به-روش-خود-ثروتمند-شوید
شما یک نابغه هستید
آوریل 4, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید
مغناطیس پول شوید
آوریل 4, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید

به-روش-خود-ثروتمند-شوید

با احتمال ۵ درصد می توانید در طول زندگی خود میلیونر شوید. این در ضمن بدین معناست که با احتمال ۹۵ درصد هم شما میلیونر نمی شوید. ممکن است همه عمرتان را کار کنید و باز هم فقیر بازنشسته شوید. یکی از هدفهای اصلی این کتاب کمک به شماست تا احتمال پولدار شدن خود را بیشتر کنید. تا جایی که من می دانم، بخت و اقبال تابع فعالیت است. هرچه بیشتر تلاش کنید، با احتمال بیشتری در زمان مناسب به خواسته های خود می رسید.

پیوسته مطالعه کنید و آماده شوید

بخت و اقبال بیشتر در خانه کسانی را می زند که هدف های روشن و مشخص دارند و می دانند که چه می خواهند بکنند. وقتی آنچه را که می خواهید به دست می آورید، همه روزه برای رسیدن به نتایج مطلوب تلاش می کنید، هر اتفاق جالبی ممکن است برایتان بیفتد. وقتی از هدف هایتان اطلاع واثق داشته باشید، قانون جذابیت به سود خود به کار می اندازید و اشخاص و ایده ها، و شرایط مناسب و منابع لازم را به سمت خود جلب می کنید.

رشد و اعتلای قدرت شخصی

انرژی اهرمی است که می توانید برای ثروتمند شدن از آن به سود خود استفاده کنید. اغلب موفق ها در مقایسه با دیگران  از انرژی بیشتری برخوردارند. به هیم دلیل می توانند ساعات بیشتری کار کنند، اشتیاق و صبر و مداومت بیشتری هم داشته باشند.

بنابراین ضرورت دارد به نوع غذایی که می خورید، ورزش و استراحت خود بهای لازم را بدهید. توجه داشته باشید، یکی از ویژگیهای اشخاص موفق این است که کم تلویزیون تماشا می کنند و زود می خوابند. زود خوابیدن و زود از خواب بیدار شدن، اشخاص را سلامتی می بخشد. اشخاص موفق برنامه های خواب خود را به گونه ای تدوین می‌کنند که بتوانند صبح زود از خواب بیدار شوند. همین عادت ساده می تواند به شما در برابر رقبایتان حاشیه امنیت بدهد.

شغل مناسب را انتخاب کنید

یکی از اهرمهای دیگری در رسیدن به ثروت انتخاب کار و شغل مناسب است. شاید بتوان گفت که انتخاب کار و شغل مناسب مهمترین اهرم در خدمت پولدار شده است. سوای نظم و انضباط شخصی، مهم است کاری بکنید که از انجام دادن آن لذت می برید. بنابراین مهمترین تصمیمی که در زندگی باید بگیرید این است که چه کار کنید تا موفق شوید. می توان زیاد کار کرد، موانع را از میان برداشت و مداومت لازم را به خرج داد. با این حال، موفقیت زمانی نصیب شما می شود که کار مورد علاقه خود را انجام بدهید. اگر در کار و شغلی باقی بمانید که به آن علاقه نداشته باشید، ممکن است وقت خود را هدر بدهید.

سوال میلیون دلاری

در اینجا  مطرح می‌شود: اگر فردا برنده یک میلیون دلار شوید، آیا باز هم در این رشته ای که شاغل هستید باقی می‌مانید؟ اگر جواب شما منفی باشد، بدانید که کار مناسب را انجام نمی دهید. باید بتوانید شغل ایده آل خودتان را پیدا کنید. باید کاری بکنید که عاشق آن کار باشید.

وقتی شغل مناسب خود را پیدا کردید، در موقعیتی قرار می گیرید که به شیوه خود ثروتمند شوید.

محدودیتی در کار نیست

اگر صمیمانه می‌خواهید ثروتمند شوید، هیچ عاملی بیرون از شما نمی تواند شما را متوقف سازد. اشخاص از هر نوعی که باشند، هر معلولیتی که داشته باشند و هر موانعی که بر سر راهشان باشد، می توانند راهی پیدا کنند که به  موفقیت‌های بزرگ برسند. بدون توجه به موانعی که با آن روبرو هستید، کسی بوده است که ۱۰ برابر شما مشکل داشته و با این حال، موفق شده است. اگر شما صمیمانه می خواهید ثروتمند شوید، معجزه ای در این خصوص وجود ندارد. ثروتمند شدن نیازمند یک هدف، برنامه، نظم و انضباط شخصی و تلاش فراوان در مدتی طولانی است. اینها جملگی کیفیاتی هستند که می توانید آنها را در خود ایجاد کنید.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.