موضوعات پایان نامه رشته مدیریت
موضوعات انگلیسی و فارسی پایان نامه بازاریابی | marketing thesis topics
جولای 6, 2015
موضوعات پایان نامه رشته مدیریت
موضوعات مدیریت منابع انسانی و رفتار سازمانی
جولای 6, 2015
موضوعات پایان نامه رشته مدیریت

موضوعات پایان نامه رشته مدیریت

در این بخش قصد داریم به ارائه موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مدیریت دولتی بپردازیم:

بررسی علل ، عارضه یابی و ارائه مدل استراتژیک برون رفت از فرار مالیاتی به کمک SWOT و نیز تحلیل سلسله مراتبی فازی 

این تحقیق تلاش خواهد نمود تا مهمترین دلایل بروز فرار مالیاتی را شناسایی، مشکلات ریشه ای که سبب این عوامل می شود را از طریق مصاحبه های عمیق (تکنیک دلفی) با خبرگان کشف ئ به منظور برون رفت از آنها به کمک روش های تفکر استراتژیک، مدلی ارائه نماید. همچنین جهت رتبه بندی عوامل از تکنیک تحلیل سلسله مراتبی فازی بهره برده خواهد شد. این تحقیق، به نوعی جمع بندی برخی تحقیقات مشابه است که تنها به ارائه و تحلیل عارضه ها مبادرت نموده بودند لیکن از مدلهای استراتژیک برای برطرف نمودن، دریغ داشته اند.

بررسی میزان موفقیت و نیز عوامل کلیدی موفقیت در اجرای صحیح طرح اظهارنامه های الکترونیکی مالیاتی به کمک دیمتل فازی

پس از چند سال اجرای مناسب طرح اظهارنامه های الکترونیکی و در آغاز اجرای فاز دوم این طرح که به گفته مسئولان، سبب مشمولیت بیشتر مودیان و دقت بالاتر خواهد بود، لازم است طرح اجرا شده از نظر میزان موفقیت بررسی شده و تعیین شود که چه علل و عواملی باعث چنین موفقیت هایی و نیز چه عواملی سبب بروز برخی ناکامی ها شده است. این تحقیق به کمک روش دیمتل فازی، الگوهایی (نقشه هایی) برای عوامل موفقیت و شکست ارائه خواهد داد.

ارائه مدل پیش بینی میزان دارایی ها بر اساس شرایط اقتصادی به منظور تعیین میزان مالیات به کمک داده کاوی

یکی از مهمترین ریسک هایی که اظهارنامه های مالیاتی در بر دارند و امروزه به کمک ابزارهایی نظیر داده کاوی می توان پیش از وقوع، آنها را شناسایی نمود، عدم تطابق دارایی های پیش بینی شده با وضعیت صنعت در سال های قبلی است. در چنین شرایطی، می توان نسبت به پیش بینی میزان دارایی ها بر اساس وضعیت صنعت، وضعیت اقتصادی، ویژگی های شرکت پرداخت و پیش از هر نوع بررسی، محتملترین خطاها در اظهارنامه ها را شناسایی نمود. این تحقیق از شبکه عصبی بهره خواهد برد.

برای دریافت موضوعات جدیدتر و کامل تر و  مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید.

 

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.