موفقیت-به-شیوه-خود
دانسته های خود را مبادله کنید
جولای 11, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود
روزتان را با هدفی شروع کنید
جولای 11, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود

موفقیت-به-شیوه-خود

بعضی ها معتقدند که شبکه سازی موضوعی مهم نیست؛ آنها می گویند کار من باید بتواند خودش را نشان دهد. اما این حرف درست نیست. در واقع شبکه سازی به معنای ایجاد رابطه و فرصت مناسب برای موفقیت است. زندگی یعنی درست کردن روابط و پیوندهای معنی دار و هرچه این روابط را بیشتر داشته باشید، بهتر و راحت تر می توانید رویاهایتان را تحقق بخشید. داشتن تحصیلات عالی تنها بخشی از کار است. کسانی که امروز ملاقات می کنید اشخاصی هستند که قرار است در آینده درها را به روی شما بگشایند آن هم به شکلی که حتی تصورش را نمی توانید بکنید.

شبکه سازی برای رسیدن به رشد هدفمند موضوعی بسیار مهم است. شبکه سازی به شما امکان می دهد تا با اطلاعات و اشخاصی مختلف در تماس شوید. مردم باهم در ارتباطند، مردم پیوسته در حال یادگیری هستند. شبکه سازی اقدامی است که شما را به خواسته های خود می رساند.

میتوانید تنها با یک شخص دیگر تولید شبکه کنید. مهم این است که از هرجایی که هستید شروع کنید و از زمانی که دارید مدبرانه استفاده کنید. بهترین زمان برای شبکه سازی زمان صرف ناهار و صبحانه است!

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.