به-روش-خود-ثروتمند-شوید
دارییهای خود را به حداکثر برسانید
مارس 9, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید
اشخاصی که آنها را می شناسید
آوریل 4, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید

به-روش-خود-ثروتمند-شوید

سومین اهرمی که می توانید ایجاد کنید پول است. پول اهرم بسیار قدرتمندی است که اغلب از طریق دانش و مهارتی که دارید حاصل می شود. از قدیم گفته اند:«پول، پول می آورد». تنها دلیل درست بودن این حرف این است که وقتی پول داشته باشید، می توانید به علم و اطلاع و دانش لازم برسید و براساس آن دوباره کسب درآمد کنید.

سه کار است که برای ایجاد پول می توانید انجام بدهید: به طور منظم پس انداز کنید، از بدهکاری بیرون بروید و تولید ذخیره نقدی کنید.

به طور منظم پس انداز کنید

برنامه مفصلی برای پس انداز داشته باشید. دست کم هر ماه ۱۰ درصد درآمد ناخالص خود را پس انداز کنید. این نقطه شروع ثروتمند شدن است.

از بدهکاری بیرون بروید

بدهی ها را بپردازید. اول بدهی هایی را بپردازید که بیشترین بهره به آن تعلق می گیرد. برنامه ای بریزید که تا حد امکان بدون بدهی زندگی کنید.

تولید ذخیره نقدی کنید

ذخیره نقدی داشته باشید تا هر زمان که فرصت مناسبی دست داد، بتوانید از این پول به نحو مطلوب استفاده کنید. همانطور که ارل نایتیگل، متخصص در امور انگیزه بخشی می گوید: اگر وقتی فرصت مناسب از راه می رسد مرد آماده نباشد، بدانید که او یک مسخره نادان است.»

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.