مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری ریاضی

مشاوره و آموزش پایان نامه ریاضی در مقطع ارشد

تعریف اساسی از ریاضیات این است که به آموزش علوم عددی با استفاده از طیف وسیعی از رویکردهای مختلف از جمله جبر و حساب می پردازد. در حالی که ریاضیات یک عنصر کلیدی برای موضوعات مختلف از اقتصاد تا فیزیک است، ریاضیات به عنوان یک موضوع دانشگاهی اغلب در فهم و آزمایش نظریه ها به صورت گفتمان ریاضی و علمی – یا به اصطلاح “ریاضیات خالص” در نظر گرفته می شود. ریاضیات برای زندگی مدرن ضروری است. این ما را قادر می سازد تا رشد بازار، مدل جریان هوا در یک موتور جت، محاسبه دزهای دقیق دارویی و ایجاد گرافیک کامپیوتری ۳D را محاسبه نماییم. این درجه درک شما از مفاهیم و نظریه های ریاضیات – و نحوه استفاده آنها در دنیای واقعی – را آموزش می دهد. مجموعه علوم ریاضی رشته ها و گرایش های مختلفی را در بر می گیرد. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه ریاضی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های مختلف رشته ریاضی

رشته رياضي دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

ریاضی محض (Pure math)

این رشته به مطالعه قدرت، ظرافت، “چگونه” و “چرا”ی  ریاضی می پردازد. در این رشته موضوعات مختلفی از جمله جبر، تجزیه و تحلیل، توپولوژی، و منطق مورد مطالعه قرار می گیرند. فارغ التحصیلان رشته ریاضی محض می توانند در بسیاری از انواع مختلف سازمان ها و رشته ها در زمینه های مختلف کار کنند. برخی از کاربردهای این رشته شامل طراحی الگوریتم ها، رمزگشایی، تحلیلگر داده ها، مدل سازی ریاضی، نظریه اعداد، مدیر تحقیق و پژوهشگر می شود.

جبر (Algebra)

آناليز (Analysis)

هندسه (Geometry)

این گرایش به تجزیه و تحلیل نقاط، خطوط، زاویه، سطوح، جامدات و روابط بین آنها می پردازد. این گراش به مطالعه عمیق هندسه اقلیدسی و غیر اقلیدسی از جمله شرح سطوح منحنی و موضوعات دیگر شامل نظریه مجموعه و استفاده از هندسه می پردازید.

رياضي كاربردي (Applied Mathematics)

ریاضیات کاربردی به مشکلات در علوم، مهندسی و جامعه، پاسخ می دهد. داشنجویان این رشته به مطالعه موضوعات گوناگون از جمله نحوه ساخت روش های تصمیم گیری چند منظوره، پیش بینی نحوه رفتار بازارهای مالی و تجزیه و تحلیل نحوه جریان مایع در اطراف جامدات می پرندازند. دانشجویان این رشته یاد می گیرند که چگونه از ریاضیات برای پاسخ به سوالاتی که به پیشرفت دانش در زمینه های علمی کمک می کنند، استفاده نمایند.

کاربردهای این رشته بسیار است و برخی از کاربردهای آن را می توان در علوم دیگر از جمله مهندس هوافضا، حسابدار، معماری، طراحی هوش مصنوعی، بیوانفورماتیک، مهندسی بیوتکنولوژی، هواشناسی،  برنامه ریزی جامعه / شهر، تحلیل امنیت کامپیوتر، طراحی پایگاه داده، مشاور مهندسی، تحلیلگر مالی، ژنتیک، سخت افزار، تکنسین آزمایشگاهی، ریاضیدان، توسعه دهنده فناوری پزشکی، پژوهش، ارتباطات ماهواره ای، زلزله شناسی، مهندسی نرم افزار، طراحی سیستم، آمار شناسی و نویسندگی فنی اشاره کرد.

آناليز عددي (Numerical analysis)

بهينه سازي (Optimization)

رمز و كد (Code)

رياضي مالي (Financial Mathematics)

این گریش به موضوعاتی مانند تحلیل سهام، سهام، جریان نقدی و نرخ بهره، همراه با مقدمه ای بر اصول اقتصاد خرد و اقتصاد کلان را مورد مطالعه قرار می دهد. این گرایش علاوه بر مهارت های فنیبه مهارت های کلی عمومی مانند تفکر مستقل، ارتباط موثر و کار تیمی را توسعه می دهد. از کاربردهای این گرایش می توان به فعالیت در شغل های مالی، مشاغل دولتی وبازاریابی اشاره کرد.

معادلات ديفرانسيل و سيستم هاي ديناميكي (Differential Equations and Dynamic Systems)

آموزش رياضي (Mathematical education)

این رشته داشنجویان را برای تدریس آماده می سازد. آموزش ریاضیات برای معلمان، اساتید و دیگر علاقه مندان به نحوه آموختن و آموزش ریاضیات است. این برنامه به دانشجویان فرصتی برای کشف مسائل در آموزش ریاضیات، در نظر گرفتن مبانی نظری و مطالعه دقیق یادگیری ریاضی را می دهد.

محاسبات نرم (Soft calculations)

ساختارهاي جبر منطقي (Logical Algebra Structures)

پایان نامه رشته ریاضیدرس های مربوط به رشته رياضي

درس های مشترک و مختص گرایش های مختلف این رشته شامل موارد زیر می باشد:

دروس مشترک بین گرایش های ریاضی:

ریاضی، آنالیز، جبر، مبانی ریاضیات، آمار، معادلات دیفرانسیل، جبر خطی، مبانی هندسه، توابع مختلط، آنالیز عددی، مبانی کامپیوتر، گراف، نظریه معادلات دیفرانسیل، نظریه اعداد.

دروس تخصصی گرایش ریاضی محض:

جبر، آنالیز، هندسه موضعی، توپولوژی، هندسه دیفرانسیل.

دروس تخصصی گرایش ریاضی کاربردی:

تحقیق در عملیات، آنالیز عددی، فرآیندهای تصادفی، ساختمان داده ها، سری های زمانی، برنامه نویسی پیشرفته.

نرم افزارهای رشته رياضي

MATLAB ،Maple ،Maximt ،gnuplott ،GNU Octave ،Scilab ،Derive ،GeoGebra ،Mathematica ، MathcadMathcadو…

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد ریاضی

گروه تحقیقاتی طلوع برای آشنایی شما عزیزان با حیطه های پژوهشی رشته ریاضی، لیستی از موضوعات بروز و کاربردی را ارائه می نماید. برای دسترسی به موضوعات پایان نامه و تحقیق مربوطه بر روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید.

موضوعات جدید پایان نامه رشته ریاضی گرایش کاربردی

موضوعات پایان نامه رشته ریاضی- بخش اول

موضوعات پایان نامه رشته ریاضی- بخش دوم

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


 • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .