لیست ژورنال های نامعتبر ISI وزارت علوم اردیبهشت ۹۴

موضوعات پایان نامه علو تربیتی
موضوعات پایان نامه علوم تربیتی | بخش دوم
می 8, 2015
آزمون زبان عمومی
اعلام نتایج نهایی نخستین آزمون زبان عمومی دانشگاه تهران (UTEPT) در سال ۹۴
می 10, 2015
لیست سیاه وزارت علوم

لیست سیاه وزارت علوم

فهرست نشریات نامعتبر (لیست سیاه) برای اردیبهشت ۹۴ اعلام شد. برای دانلود به ادامه مطلب مراجعه کنید.

لیست ژورنال های نامعتبر ISI وزارت علوم اردیبهشت ۹۴

(Black list of ISI journals)

لطفا جهت قدردانی از خدمات مشاوره رایگان این بخش روی آیکن پلاس (q+1) سایت یکبار کلیک کنید یا این صفحه را در شبکه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

مسلما حمایت شما باعث استمرار خدمات رایگان ما خواهد بود

وزارت علوم، تحقیقات و فناوری هر سال لیست ژورنال های نا معتبر را اعلام می کند.  آخرین نسخه لیست سیاه ژورنال های ISI در اردیبهشت ۹۴ منتشر شده است. وزارت علوم در این نسخه نهایی علاوه بر معرفی نشریات نامعتبر چند مجله جعلی نیز معرفی کرده است. چاپ مقاله در این ژورنال ها شامل هیچ امتیازی در مصاحبه یا ارتقاء اعضاء هیات علمی دانشگاه ها نبوده و شاید مورد نکوهش نیز باشد. بنابراین از دانشجویان و اساتید انتظار می رود تا ژورنال های مدنظر خود را مورد بررسی قرار دهند و مقالات خود را در ژورنال هایی چاپ کنند که در  لیست زیر حضور ندارند. تیم مقالات گروه تحقیقاتی طلوع، به طور مداوم به بررسی اعتبار مجلات پرداخته و تمام تلاش خود را می کند تا مقالات مشتریان عزیز را صرفا در ژورنال های معتبر به چاپ برساند. اگر در مورد اعتبار مجله ای تردید دارید از بخش نظرات عنوان، ISSN  و سایت مجله را به ما ارسال کنید تا مورد بررسی قرار گرفته و به شما اطلاع رسانی شود.

دانلود لیست مجلات بی اعتبار و جعلی ISI

بیشتر بخوانید

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.