موفقیت-به-شیوه-خود
پیشرفت خود را اندازه بگیرید
می 23, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود
مسیر حرکت خود را شناسایی کنید
می 23, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود

موفقیت-به-شیوه-خود

همه ما باید به اهمیت حفظ پیشرفت خود علاقه مند باشیم. اگر من سازمان هایی را که در آنها کار می کردم عوض نمی کردم، هنوز در همان سطوح اولیه به کار مشغول بودم. اما من خود را می شناختم و نیاز به تغییر را در خود احساس می کردم. من به عملکردم بها می دادم. من توانستم در کار صحبت برای جمع به توانمندی برسم. توانستم دانسته هایم را با دیگران سهیم شوم. من از حیطه امن و راحت خود بیرون آمدم. رو به رو شدن با هراس هایم شرایطی را فراهم کرد که در زندگی شخصی و حرفه ام پیشرفت کنم.

  • ببینید در کجای پیشرفت خود هستید. بدانید که در کجای منحنی یادگیری هستید.
  • پنج مرحله صلاحیت را به یاد داشته باشید.
  • ابزاری پیدا کنید که به وسیله آن پیشرفت خود را اندازه گیری کنید. فهرستی روزانه برای کارهایتان تهیه کنید. به پیشرفت های خود رسیدگی کنید. این به شما کمک می کند همچنان به جلو بروید. متوجه می شوید که قبلاً کجا بوده اید و چقدر راه آمده اید.
  • بر هراس های خود غلبه کنید. هراس ها می توانند پیشرفت شما را مختل کنند. با هراس هایتان رو به رو شوید و بدانید که غلبه کردن بر هراس هایی که دارید ارزشمند است. به این فکر کنید که بدترین اتفاقی که ممکن است بیفتد کدام است. شاید واقعیت بسیار ملایم تر از آن باشد که شما تصور می کنید.
  • به پیشرفت پیوسته خود توجه کنید. اینگونه می توانید فرصت های مناسب خلق کنید. وقتی بتوانید با هراس هایتان روبه رو شوید، می توانید چالش های جدید را شناسایی و آنها را بپذیرید. هرچه برای استقبال از فرصت های جدید آماده تر باشید، بیشتر می توانید از آنها بهره برداری کنید.

 

 

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.