موفقیت-به-شیوه-خود
به اشتیاق خود توجه کنید
آوریل 5, 2017
موضوعات پایان نامه روانشناسی
حیطه های پژوهشی بروز روانشناسی عمومی و بالینی
آوریل 6, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود

موفقیت-به-شیوه-خود

برای رسیدن به رشد فزاینده نوآوری نقشی بسیار مهم بازی می کند. منظور انجام دادن کار به شکلی است که قبلاً انجام نشده است. هدف نوآوری تأثیر گذاری است.

ابزاری برای برجسته شدن

در شرایط نامطمئن اقتصاد جهاد در روزگار ما باید هرکاری را که لازم است بکنید تا خواهان و خواستار داشته باشید. اینگونه بهتر ارتقاء می گیرید و پیشرفت می کنید.

شما با رعایت نکات زیر می توانید به یک کارمند برجسته تبدیل شوید.

 • تخصص پیدا کنید. اگر در گروه خود دارای مهارت تخصصی باشید می توانید نزد کارفرمای خود دارای ارج و قرب باشید. اطلاعات و دانش خود را در میان بگذارید تا بدانند که در وقت نیاز می توانند روی دانش شما حساب کنند.
 • استحکام شخصیت خود را به نمایش بگذارید. اگر احساس می کنید عمل و اقدامی درست یا اخلاقی نیست، با صدای بلند نظرتان را در این باره اعلام کنید.
 • توانمندیهایتان را نشان دهید. بدون توجه به اینکه در شرکت و در سازمانی که در آن کار می کنید چه مقامی و منصبی دارید، می توانید دیگران و به ویژه به کسانی که تصمیم گیرنده هستند درباره توانمندیها و دستاوردهایتان حرف بزنید. از فرصت های مناسبی که دست می دهد استفاده کنید و استعداد های خود را نشان دهید.
 • رهبری کنید. مجبور نیستید مدیر یا رئیس باشید تا مسئولیتهای رهبری را برعهده بگیرید. آیا همکاران شما نظر یا کمک می خواهند؟ اگر اینطور باشد، شما از خود توانمندیهای رهبری بروز می دهید. این بدان معناست که دیگران به شما اعتماد دارند و برای مهارتهایی که دارید به شما احترام می گذارند.
TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

2 Comments

 1. لیلا.زینی گفت:

  سلام وقت بخیر.واسه پایان نامه میخواهم متون نثر یا دستور کار کنم اگه راهنمایی کنید ممنون میشم.

  • TMRG گفت:

   سلام.
   جهت دریافت مشاوره با دفتر تماس بگیرید یا شماره تماس ارسال بفرمایید.
   موفق باشید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.