به-روش-خود-ثروتمند-شوید
به روش خود ثروتمند شوید
مارس 9, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید
دارییهای خود را به حداکثر برسانید
مارس 9, 2017
به-روش-خود-ثروتمند-شوید

به-روش-خود-ثروتمند-شوید

اگر به طور جدی می خواهید ثروتمند شوید، باید پنج قاعده را رعایت کنید.

کارفرما شوید

راه نخست برای رسیدن به ثروت، کارفرمایی کردن است. باید بتوانید حرفه ای را شروع کنید و در آن به موفقیت برسید. کارفرمایی در زمینه های مختلف امکان پذیر است. از زراعت و کشاورزی گرفته، تا حمل و نقل و فعالیت در زمینه ملک و املاک و یا کامپیوتر.

اگر به ۲۰۰ سال گذشته نگاه کنیم، ۷۴ درصد میلیونرهای خود ساخته در آمریکا برای خودشان کار می کردند. شخص با ایده ای در زمینه تولید یا ارائه خدمات شروع می کند، و از آن کسب و کاری می سازد. از صفر شروع می کند و به ثروتمند می شود.

حرکت صعودی خود را هموار کنید

راه دیگری برای رسیدن به ثروت این است که در شمار مدیران برجسته شرکت‌های منظم و بزرگ کار کنید و دستمزد عالی بگیرید. ده درصد میلیونرهای خود ساخته در آمریکا مردان و زنانی هستند که به شرکت‌های بزرگ پیوستند. سالها برای این شرکتها کار کردند. اینها اشخاص سخت کوشی بودند، ارتقای رتبه گرفتند، حقوق بالا دریافت کردند، سهام به آنها تعلق گرفت، پاداش گرفتند، در سود سهام شرکت سهیم شدند و به میلیونر و مولتی میلیونر تبدیل گشتند.

یک حرفه ای بشوید

بخش قابل توجهی از میلیونرهای خود ساخته را اشخاص حرفه ای تشکیل می دهند. از جمله این گروه می توان به دکترها، دندانپزشک ها، وکلا، آرشیتکت ها، مهندسان و اشخاصی مشابه آنها که مدارج تحصیلی سطح بالا دارند و برای کارشان پول خوبی دریافت می کنند اشاره کرد.

کار فروش بکنید

یکی از منابع مهم رسیدن به انسان میلیون دلاری فروشندگی و کار مشاوره در فروش است. پنج درصد میلیونرهای خود ساخته در امریکا در بخش فروش فعالیت می کنند. این اشخاص هرگز کاری را برای خود شروع نکردند. معدودی از آنها به دانشکده رفتند و اطلاعات تخصصی به دست آوردند، اما در کار فروش و خدمات عالی شدند و در ازای کارشان پول خوبی گرفتند.

سایر کارها

آن یک درصد باقی مانده از میلیونرهای خود ساخته را کسانی تشکیل می دهند که اوراق بهادار و سهام خریده اند، کتاب نوشته اند، در مسابقات بخت آزمایی برنده شده اند و چیزهای دیگر. متاسفانه، از آن جهت که این عده بسیار مشهور می شوند، همه گمان می کنند که اکثریت میلیونرها این گونه پولدار می شوند. واقعیت این است که اینها به ندرت اتفاق می افتد.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.