موضوعات پایان نامه و تحقیق در زمینه مدیریت خدمات بهداشتی درمانی (بالینی)
می 25, 2015
موضوعات پایان نامه رشته مدیریت
موضوعات انگلیسی و فارسی پایان نامه بازاریابی | marketing thesis topics
جولای 6, 2015
مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی صنایع

مشاوره و انجام پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مهندسی صنایع

ارائه مدل ریاضی بهینه سازی استوار مساله بهینه سازی تولید سبز با در نظر گرفتن فسادپذیری و موجودات زیستی 

بسیاری از صنایع در داخل کشور ما وجود دارد که به آلوده نمودن منابعی می پردازند که از اهمان منابع استفاده می نمایند و به عبارت بهتر، منابع را تلف می نمایند. بسیاری از صنایع وابسته به آبزیان از این دسته هستند که علاوه بر نوع موجود، محصول آنها نیز دارای شرط فساد پذیری است. این مدل ریاضی سعی خواهد نمود تا بر اساس نرخ زاد و ولد، میزان تقاضای بازار (میزان پیش بینی شده)، میزان نرخ تولید و میزان آلایندگی که سبب تغییر در تعداد و سلامت آبزیان می شود، درصدد است نرخ بهینه تولید که هم بتواند بیشترین پاسخگویی را در کوتاه مدت و نیز بلند مدت (با در نظر گرفتن زاد و ولد به نحوی که برداشت یکباره از این ظرفیت، سبب از بین رفتن کلیه منابع یا آلوده شدن آن نشود) به عنوان هدف در نظر گیرد.

ارائه مدل ریاضی دو سطحی[۱] تسهیم اطلاعات در زنجیره تامین چندسطحی حلقه بسته با در نظر گرفتن امکان رقابت

در این تحقیق، یک مدل ریاضی دو سطحی مبتنی بر تئوری بازی (بازی های استکلبرگ) ارائه خواهد شد که در چند سطح (تامین کننده، تولید کننده، توزیع کننده و خرده فروش) به رقابت با سایر رقبا می پردازند. سایر رقبا نیز ممکن است از همان افراد (همان نفراتی که در یک زنجیره هستند ممکن است به دیگران نیز سرویس دهند) استفاده نمایند که این امر سبب می شود تا برخی از اطلاعاتی که زنجیره از ظرفیت و نیز نیاز بازار در اختیار دارد، به نحو صحیحی در اختیار این حوزه قرار نگیرد. در چنین شرایطی می توان نسبت به بررسی رفتار هر یک از عناصر در این زنجیره پرداخت.

[۱] Bi-level due to Game Theory (Stackelberg games)

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.