انجام فرمت دانشگاهی رساله دکتری

خدمات فرمت دانشگاه که توسط گروه تحقیقاتی طلوع ارائه می گردد، عمدتاً به دنبال دستورالعمل های ارائه شده برای رساله یا مقررات فرمت هر دانشگاهی برای کل پژوهش می باشد. در حین نوشتن رساله، رعایت فرمت دانشگاه برای کل رساله، کاری بسیار حیاتی است. این کار، پس از روخوانی کامل رساله، همیشه آخرین مرحله بوده است. پژوهشگران ما فرمت مناسب هر دانشگاه، را ارائه می دهند. پس از مدتها کار در عرصه نویسندگی حرفه ای، آنها با تمام فرمت های دانشگاه های مختلف  آشنا هستند.

اکثر قواعد ارائه شده عبارتند از: استفاده ارجاعات یا سبک های استنادی. ما شیوه های استنادی APA، MLA، شیکاگو، ونکوور، را ارائه می دهیم و از دستورالعمل های دیگر ارائه شده نیز پیروی می کنیم. پژوهشگران ما، رساله را براساس درخواست شما در فرمت دانشگاه مورد نظرتان قرار خواهند داد. فرمت رساله شما از این نیز فراتر می رود و به بررسی انطباق با اندازه فونت و هم ترازی می پردازد. و اگر در صورتی که هیچ دستورالعملی ارائه داده نشود، همیشه قوانین کلی اندازه فونت ۱۴ را اعمال می کنیم.

تراز حاشیه های بالا، پایین، سمت چپ و راست نیز برخی از اقلامی است که ما در فرمت دانشگاه لحاظ می نماییم. این حاشیه ها باید به شیوه ای درست فرمت و هماهنگ شوند تا یک رساله به خوبی ارائه و نمایش داده شود. پژوهشگران ما همچنین نوع فاصله ها و فواصل خط ها برای رساله ها را نیز ارائه می دهند. ما اطمینان حاصل می کنیم تا خطوط را عمدتاً در فواصل ۱٫۵ یا بر اساس دستورالعمل ارائه شده، تعیین کنیم. فرمت رساله شامل صفحه بندی نیز می شود. به طور کلی، صفحه عنوان معمولاً صفحه اول رساله است. ما معمولاً سیستم شماره گذاری ارائه شده را به کار می بریم، اما به عنوان یک قانون کلی، شماره گذاری عربی برای صفحات اولیه اعمال می شود.

پس انجام فرمت دانشگاهی رساله دکتری خود را به ما بسپارید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .