انجام ویرایش و تصحیح رساله دکتری

اقتباس از آثار ادبی در اکثر رساله، حتی در صورت تشخیص کوچکترین اقتباسی، منجر به رد صلاحیت کل مقاله می شود. سرقت ادبی در اصل کپی غیر مستقیم، قرض گرفتن و یا آوردن کار محققان دیگر بدون به رسمیت شناختن آنها در کار خود است. به عبارت دیگر، کار آن ها را به عنوان کار خودتان ارائه می دهید. با توجه به میزان بالای سرقت ادبی در رساله های دانشجویان، گروه تحقیقاتی طلوع این اطمینان را به شما می دهد که کار شما صد در صد از هر گونه سرقت ادبی خالی است. همچنین، با انجام دادن تصحیح و ویرایش های لازم به شما این اطمینان خاطر را می دهیم که رساله شما از لحاظ دستوری درست و بدون نقص می باشد.

خدمات تصحیح و ویرایش ما با چندین هدف صورت می گیرد. اول اینکه ما تصحیح و ویرایش را ارائه می دهیم تا اطمینان حاصل شود که مقالات و رساله ها دارای خطاهای دستوری، نقطه گذاری و املایی نیستند. اشتباه املایی ممکن است به ضرر دانشجویان باشد، به ویژه زمانی که معنای مورد نظر را نرسانند. پژوهشگران ما کل رساله شما را بررسی می کنند و هرگونه خطای گرامری یا املایی که باید اصلاح شود را تصحیح می نمایند. گام دوم پس از اصلاح، بررسی مجدد کل رساله برای هرگونه اشتباهی است که ممکن است نیاز به تصحیح دوباره داشته باشد.

پس از اطمینان از این که تمام رساله از لحاظ دستوری به درستی نوشته شده است، اساتید گروه تحقیقاتی طلوع، به بررسی سرقت ادبی در رساله می پردازند. آنها اطمینان حاصل می کنند که مواد و یا اطلاعات استفاده شده به درستی ارجاع داده شده اند. با توجه به سطح بالای صلاحیت این پژوهشگران، آن ها می توانند هر نوع ارجاع یا استناد مورد نیازی را اعمال کنند. گروه تحقیقاتی طلوع به شما  اطمینان می دهند که رساله شما به خوبی ویرایش گردد. خدمات تصحیح و ویرایش ما تضمین می کند که شما بهترین رساله را ارائه نمایید.

پس انجام ویرایش و تصحیح رساله دکتری خود را به ما بسپارید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .