مشاوره و آموزش پایان نامه کارشناسی ارشد و رساله دکتری مشاوره

مشاوره و آموزش پایان نامه مشاوره در مقطع ارشد

به عنوان یک مشاور، شما به طور مستقیم با افراد، زوج ها و خانواده ها کار خواهید کرد زیرا به دنبال یافتن راه حل هایی برای چالش های زندگی روزمره هستند. این به شما اجازه کسب دانش لازم برای چالش های جامعه را فراهم می کند. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش مشاوره را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های رشته مشاوره

رشته مشاوره دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

مشاور ه مدرسه (School counselor)

این گرایش شما را برای کمک به دانش آموزانی که در حال مبارزه با احساسات، مشکاتن جسمی، ذهنی و اجتماعی هستند، آماده می سازد. این گرایش به شما مهارت های لازم برای راهنمایی های تخصصی را ارائه می دهد.

مشاوره شغلی (Job counseling)

این گرایش به شما کمک می کند تا مهارت های لازم را برای مشاوره حرفه ای یا مشاوره استخدامی به دست آورید. شما یاد خواهید گرفت تا چگونه به افرادی که  علاقه مند به بررسی فرصت های شغلی هستند، خدمت کنید.

مشاوره خانواده (Family Counseling)

مشاوران خانواده از روش های درمانی برای کمک به زوج ها، خانواده ها و افرادی که مسائل مختلف بین فردی و یا سلامت روانی دارند استفاده می کنند. تمرکز این گرایش بر خانواده، بهبود ارتباطات، مدیریت استرس و تغییر رفتار است.

مشاوره توانبخشی (Rehabilitation counseling)

تأکید این گرایش بر توانبخشی و مطالعه دانش و مهارت برای بهبود کیفیت زندگی افراد معلول است.

درس های مربوط به رشته مشاوره

درس های این رشته در طول تحصیل عبارتند از:

دروس پایه و اصلی:

ریاضیات پایه، مبانی جامعه شناسی، انسان از دیدگاه اسلام، روان شناسی عمومی، اصول فلسفه آموزش و پرورش، آمار توصیفی، آموزش و پروش ابتدائی، راهنمایی و متوسطه، جامعه شناسی آموزش و پروش، روانشناسی از دیگاه دانشمندان اسلامی، مبانی راهنمایی و مشاوره، فیزیولوژی انسان، آمار استنباطی، روش ها و فنون راهنمایی و مشاوره، سنجش و اندازه گیری در علوم تربیتی، روش ها و فنون تدریس، نماد خانواده در اسلام و ایران، روانشناسی رشد، روش تحقیق در علوم تربیتی و مشاوره، مقدمات مدیریت آوزشی، روانشناسی یادگیری، تولید و کاربرد مواد آموزشی، مبانی کامپیوتر، روانشناسی رشد، روانشناسی شخصیت، روانشناسی تربیتی، آسیب شناسی روانی، مسائل جوانان و نوجوانان، روانشناسی اجتماعی، روانشناسی و آموزش افراد استثنایی، بازی درمانی، اختلالات یادگیری، آسیب شناسی اجتماعی، بهداشت روانی.

دروس تخصصی:

راهنمایی و مشاوره تحصیلی، راهنمایی و مشاوره شغلی، کاربرد آزمون های روانی، کاربرد آزمونهای و شخصیت در مشاوره، نظریه مشاوره و روان درمانی، راهنمایی و مشاوره گروهی، مشاوره خانواده، مددکاری اجتماعی در مشاوره، روش های تغییر و اصلاح رفتار، متون تخصصی زبان، پروژه تخصصی زبان، پروژه تحقیقاتی، تمرین عملی مشاوره(فعالیت های راهنمایی)، تمرین عملی مشاوره(فعالیت های مشاورهای).

پایان نامه مشاورهنرم افزارهای رشته مشاوره

نرم افزارهای مهم این رشته عبارتند از: spss ، lisrel

فهرست مطالب آموزشی رشته مشاوره

گروه تحقیقاتی طلوع برای آشنایی شما عزیزان با رشته مشاوره، لیستی از مطالب آموزشی بروز و کاربردی را ارائه می نماید. برای دسترسی به این مطالب بر روی لینک زیر کلیک کنید.

فهرست مطالب آموزشی رشته مشاوره

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


 • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .