مشاوره و آموزش پایان نامه مدیریت بازرگانی

مشاوره و آموزش پایان نامه مدیریت بازرگانی

هدف از این رشته، فراگیری تکنیک های موثر برای کنترل و سازماندهی تلاش ها در جهت دستیابی به اهداف است. در کسب و کار، مهارت های مدیریتی به عنوان هسته ای برای موفقیت و تداوم یک سازمان در نظر گرفته می شود. دوره های مدیریت بازرگانی به گونه ای طراحی شده تا دانشجویان را قادر سازد تا تولید و اقدامات انسانی را تسهیل نمایند که به نتایج مورد نظر سیستمی منتهی می شود. از پرکاربردترین زمینه ها در مدیریت بازرگانی می توان به نماینده فروش، کارکنان سهام، دستیار اداری، متخصص منابع انسانی، حسابداری و حسابرسی، مدیریت فروش، تحلیلگر مالی، تحلیلگر مدیریت اشاره نمود. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات مشاوره و آموزش پایان نامه مدیریت بازرگانی را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های مدیریت بازرگانی

رشته مدیریت بازرگانی دارای گرایش های مختلف می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود.

بازاریابی (Marketing)

بازاریابی فرآیند مدیریت است که از طریق آن کالا و خدمات از مفهوم به مشتری منتقل می شود. چه این ارتباط آنلاین باشد و چه آفلاین، بازاریابی بخشی جدایی ناپذیر از کسب و کار است. دانشجوی بازاریابی با عملکرد کارآمد فعالیت های بازاریابی و هماهنگی مؤثر آن با سایر عملیات شرکت مواجه می شوند. کاربردهای این رشته را می توان در مدیر اجرایی تبلیغات، برنامه ریز تبلیغاتی، مدیر هنرهای تجسمی، کارگردان خلاق، محقق بازار، بازاریابی اجرایی، خریدار رسانه، برنامه ریز رسانه، مدیر رسانه های اجتماعی و غیره را مشاهده نمود.

بازرگانی بین المللی

تجارت الكترونیكی

مدیریت استراتژیک

بازرگانی داخلی

كارآفرینی

درس های مربوط به رشته مدیریت بازرگانی

مدیریت استراتژیک، حقوق بازرگانی، حسابرسی، مدیریت تولید، مدیریت مالی، توسعه اقتصادی و برنامه ریزی، روانشناسی کار، حسابداری صنعتی، بازاریابی و مدیریت بازار، تجزیه و تحلیل و طراحی سیستم، سازمان های پولی و مالی بین المللی، بازرگانی بین المللی، بازاریابی بین المللی، پول و ارز و بانکداری، سیاست پولی و مالی، سیستم های خرید و انبارداری توزیع، حقوق بازرگانی بین الملل، تحقیقات بازاریابی، روابط صنعتی، سمینار در مسایل بازاریابی، بهره وری و تجزیه و تحلیل آن در سازمان.

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد مدیریت بازرگانی

گروه تحقیقاتی طلوع برای آشنایی شما عزیزان با حیطه های پژوهشی رشته مدیریت بازرگانی، لیستی از موضوعات بروز و کاربردی را ارائه می نماید. برای دسترسی به موضوعات پایان نامه و تحقیق مربوطه بر روی هر یک از لینک های زیر کلیک کنید

موضوعات پایان نامه رشته مدیریت گرایش بازرگانی بین الملل-بخش اول

موضوعات پایان نامه رشته مدیریت گرایش بازرگانی بین الملل-بخش دوم

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع

 • مشاوره و آموزش رایگان پایان نامه نویسی و پروپوزال نویسی
 • مشاوره و آموزش رایگان رساله نویسی و پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پروپوزال نویسی
 • کارگاه آموزشی پایان نامه نویسی
 • کارگاه آموزشی رساله دکتری
 • مشاوره و آموزش رایگان مقاله نویسی
 • چاپ کتاب
 • ترجمه مقالات به انگلیسی
 • مشاوره و آموزش مقاله نویسی ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش چاپ مقالات ISI، ISC، Scopus، علمی پژوهشی و علمی تخصصی
 • مشاوره و آموزش رایگان تحلیل های آماری و نرم افزارهای آماری
 • مشاوره و آموزش رایگان الگوریتم های بهینه سازی و کدنویسی

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و آموزش با همکاری تیم گسترده با تجربه و توانمند دارای آمادگی می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک در راستای مشاوره و آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


 • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
 • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .