خدمات چاپ و نشر کتاب

کتاب من را چاپ کنید!

تیم پژوهشی ما دقیقاً احساس شما را در مورد روند تالیف و چاپ کتاب درک می کند- این یکی از آرزوهای بلند مدت بیشتر افراد است! آنچه که هیجان انگیز می باشد این است که می توانید تمام افراد تیم متخصص حرفه ای ما، که مشتاق و علاقه مند هستند به شما در مسیر رسیدن به آرزویتان کمک کنند را در اختیار داشته باشید.چاپ و نشر کتاب

می توانید کتاب خود را (اگر نوشته نشده است) بنویسید و آن را بدون دردسر و مشکل و یرایش و چاپ کنید. پژوهشگران گروه تحقیقلاتی طلوع و همه عوامل مورد نیاز در راستای تولید، ویرایش و چاپ کتاب دارای بالاترین کیفیت هستند.

یکی از فاکتورهای اصلی در انتخاب ناشر این است که نویسنده کتاب وقت کافی برای جستجوی مراکزی که خدمات حرفه ای برای مراحل مختلف تولید و چاپ کتاب معتبر ارائه می کنند را ندارد. زیرا هر دفعه باید با افراد جدیدی کار کند و به همین دلیل با ریسک روبه رو می شوند که به چند نمونه از این مشکلات در ذیل اشاره می کنیم:

  • وقت زیادی برای جستجوی نویسنده و ناشر مناسب باید صرف کنید.
  • برخی از افراد غیرحرفه ای ایده و اطلاعات شما را می دزدند.
  • بعضی از ناشران بدلیل حرفه ای نبودن در این صنعت منجر به ضرر و زیان زیادی به پروژه شما می شوند و پیام شما را واضح و صحیح به مخاطب نمی رسانند.

نشر کلید پژوه

گروه تحقیقاتی طلوع تمامی خدمات نگارش و چاپ کتاب برای نویسندگان و مولفان به صورت یکجا ارائه می دهد. همچنین ما نیز می توانیم خدماتی دیگر در این حوزه اعم از نگارش، بازنویسی، ویرایش، اصلاحیه، فرمت، طراحی جلد و در نهایت چاپ را ارائه دهیم.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


  • در صورتی که فایل پیوست را ارسال می کنید. در انجام فرآیند ارسال صبور باشید تا فایل بارگزاری شود.
  • این فیلد برای اعتبار سنجی است و باید بدون تغییر باقی بماند .