موفقیت-به-شیوه-خود
مربی خود باشید
جولای 11, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود
هدف دار باشید و رشد کنید
جولای 11, 2017
موفقیت-به-شیوه-خود

موفقیت-به-شیوه-خود

برخی از ارزشمندترین مهارت هایی که می توانید از روابط راهنمایی کردن و مرشدانه یاد بگیرید این است که بر مهارت های خود بیفزایید. یادگیری و به کاربردن این مهارت ها شما را به سمت جلو حرکت می دهد و در این میان مهم نیست که شرایط شما چگونه است. در اینجا اجازه بدهید به تفاوت مهارت های سخت و مهارت های نرم اشاره کنیم. همانطور که درمورد همه ی مهارت ها وجود دارد، می توانید راهکارهایی ایجاد کنید و یا برای بهبود توانایی های خود روش هایی بیاموزید.

مهارت های سخت

در سال های قبل مهارت های سخت به مهارت هایی گفته میشد که تسلط بر آنها سالها طول می کشید. اما امروزه مهارت های سخت به مهارت هایی اطلاق میشود که به انجام دادن کارها کمک می کند و به نتایج دلخواه می رسد.

مهارت های نرم

مهارت های نرم به اندیشه، شم و همکاری بیشتر احتیاج دارد. در مهارت های نرم نیازی به فشار آوردن نیست، بلکه با همکاری و تشریک مساعی میتوانید به نتایج دلخواه برسید. مهارت های نرم مانند: خودآگاهی، هوش عاطفی و استفاده از شعور جمعی است که می تواند بهره فراوانی داشته باشد.

TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.