درباره گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG)

گروه تحقیقاتی طلوع (http://www.tmrg.ir) با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و کمک به دانشجویان در حیطه پایان‌نامه، مقالات ISI، مقالات علمی و پژوهشی، علمی و ترویجی، نگارش و چاپ کتاب، ترجمه تخصصی به زبان های مختلف، پروژه های کسر خدمت سربازی و تحلیل آماری و شبیه سازی و انجام پروژه های سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی شکل گرفته است. هدف ما فقط انجام کار دانشجو نیست، بلکه آموزش دانشجو و ایجاد اشتغال سالم برای جامعه علمی کشور می‌باشد.

 

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG)مزایای گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG)

 1. گروه تحقیقاتی طلوع یکی از قویترین مجموعه ها در حیطه ی مشاوره، آموزش و انجام امور پژوهشی از جمله رساله دکتری، پایان نامه های ارشد، مقالات و… در کشور می باشد. گروه تحقیقاتی طلوع به کلیه دانشجویان در رشته و گرایش های مختلف در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در تهران و اقصی نقاط کشور پاسخگو می باشد.
 2. گروه تحقیقاتی طلوع در سطح بین المللی نیز به دانشجویان خارج از کشور خدمات علمی و پژوهشی مورد نیاز را ارائه می دهد.
 3. گروه تحقیقاتی طلوع دانشجویان مختلفی در رشته ها و گرایش های مختلف از کشورهای مختلف از جمله آلمان، سوئد، پرتقال، مالزی، ترکیه، دبی، سوریه و… دارد که از خدمات مختلف آن بهره مند می گردند.
 4. گروه تحقیقاتی طلوع در انجام امور پژوهشی خود از منابع علمی معتبر مانند امرالد، ساینس دایرکت، الزویر و اسپرینگر فرانشیر اند تایلر و… استفاده می کند.
 5. استفاده از مطالب جدید و به روز در کارهای دانشجویان و داشتن تیمی قوی از پژوهشگران جوان و توانمند یکی دیگر از نقاط قوت شرکت می باشد. پژوهشگران گروه تحقیقاتی طلوع متشکل از افرادی هستند که سال‌ها در حیطه ی فعالیت های علمی و پژوهشی تجربه دارند.
 6. گروه تحقیقاتی طلوع بر پایه اصل صداقت، تعهد و درستی بنا شده است. در اینجا مشتریان بسیار ارزشمند هستند و نهایت تلاش مجموعه در راستای تأمین انتظارات مشتریان صورت می گیرد.
 7. گروه تحقیقاتی طلوع آماده ارائه مشاوره رایگان به تمامی سوالات دانشجویان است. این مجموعه با کارمندان و پژوهشگران کاملاً متعهد و پاسخگو، به صورت حضوری، تلفنی و ایمیلی پاسخگوی شبانه روزی دانشجویان می باشد.
 8. صداقت و پیگیری قابل ملموس مدیریت و کارمندان گروه تحقیقاتی طلوع باعث انعقاد قرارداد با این مجموعه می شود. برخی اشاره کردند وقتی وارد دفتر می شویم فضای برخورد پرسنل کاملاً محترمانه و اخلاقیات در فضا حاکم است.
 9. در زمان شلوغی و اوج دفاع باز کارمندان و مدیریت با کمال آرامش کار دانشجو را پیگیری می کنند.
 10. اگر در کار دانشجو شرایط بغرنج و ناراحت کننده ای پیش آید، تلاش می شود که سریعاً مشکل برطرف گردد و از همکاری پژوهشگران مختلف در جهت رفع گره کار دانشجو استفاده می گردد.
 11. گروه تحقیقاتی طلوع در زمان اصلاحات مختلف و پیاپی همواره پاسخگوی دانشجویان می باشد.
 12. اگر پروژه ای از عهده ی پژوهشگران مجموعه خارج باشد به هیچ وجه به خاطر اهداف کوتاه مدت و انتفاعی با دانشجو قرارداد بسته نمی شود.
 13. مدیریت شرکت سالیانی طولانی مشغول کارهای علمی و پژوهشی بوده در نتیجه مشتریان راحت تر و با رغبت بیشتری قرارداد می بندند.
 14. مشاوره و پیگیری های اولیه رایگان باعث ایجاد فضای اعتماد به گروه تحقیقاتی طلوع می شود و دانشجو متوجه می گردد که هدف صرفاً پول نیست و پول در راستای خدمتی صادقانه و ساعیانه ناخودآگاه کسب می شود.
 15. پرداخت مبالغ قرارداد دانشجو به صورت مرحله به مرحله و همگام با پیشرفت کار پایان نامه است. تخفیفاتی نیز در صورت تصفیه نقدی به دانشجو داده می شود.
 16. برای دانشجویانی که معرف گروه تحقیقاتی طلوع باشند امتیازاتی به فراخور کار دانشجویان به صورت نقدی یا انجام کار پژوهشی رایگان داده می شود.
 17. تبلیغات دهان به دهان گروه تحقیقاتی طلوع در بین دانشجویان از نقاط ارزشمند این مجموعه می باشد. این تبلیغات به میزانی است که بسیاری از افراد از سمت ۲ یا ۳ نفر به سمت شرکت معرفی می شوند.
 18. جلسات حضوری قبل از انجام کار و حین قرارداد با دانشجویان یکی از نقاط قوت گروه تحقیقاتی طلوع می باشد.
 19. کنفرانس های تلفنی در طی قرارداد دانشجویان یکی از نکاتی است که درباره گروه تحقیقاتی طلوع به آن می توان اشاره نمود.
 20. پاسخگویی و رسیدگی به کار دانشجو بصورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن و ایمیل اضطراری شرکت به دانشجو مقدور می باشد.
 21. ارائه آموزش و توضیحات بخش آماری یا همان فصل چهار پایان نامه یا مقاله به دانشجو بصورت تلفنی و یا حضوری.
 22. درک دغدغه ها و ابهامات دانشجو و تلاش در جهت رفع آنها و ارائه مشاوره و نکات ارزشمند جهت آمادگی برای دفاع از پایان نامه.
 23. پاسخگویی کامل کارمندان به تمای سوالات دانشجویان در اسرع وقت قبل از قرارداد و طی قرارداد که این امر باعث نظم کاری در گروه تحقیقاتی طلوع می شود.
 24. آموزش های رایگان پروپوزال نویسی، پایان نامه نویسی و نرم افزارهای مختلف در سایت جامع و تلگرام و اینستاگرام گروه تحقیقاتی طلوع در راستای آموزش مباحث علمی و پژوهشی در پاسخ به دغدغه های دانشجویان و پاسخگویی به سوالات دانشجویان.

پرسش و پاسخ‌های متداول

1- چه عوامل هستند که شما را نسبت به دیگر خدمات دهندگان تالیف و نگارش پایان نامه و مقاله و ... برتر و متمایز می سازد؟

ما وقت و زمان خود را صرف مقایسه خود با دیگران نمی سازیم. چیزی که ما می توانیم ادعا کنیم این است که ما از پژوهشگرانی با مدارج تحصیلی بالا و شایسته استفاده می‌کنیم. ما خود را متعهد می دانیم که دستورالعمل ها و نظرات و پیشنهادات مشتریان را به دقت رعایت و اجرا نماییم. ما به محصولات و خدماتی که ارائه می‌دهیم مباهات می‌کنیم، لذا هیچ چیز از این شرکت خارج نمی‌شود مگر اینکه ویراستاران  و پژوهشگران ما با کیفیت بالا آنها را ویراستاری و به شما تحویل دهند.

2- پژوهشگران شما چه کسانی هستند؟

ما صرفاً از پژوهشگرانی مجرب و دارای مدارج بالا استفاده می کنیم، و فرایند استخدام و بکارگیری ما بسیار سخت گیرانه است. آنها متخصصینی حرفه ای و مجرب دارنده مدرک تحصیلی کارشناسی ارشد تا مدرک دکترا از دانشگاه های معتبر می باشند. ما سفارشات و درخواست ها را مطابق با صلاحیت های و قابلیت‌های پژوهشگران در اختیار آنها می‌گذاریم، بنابراین شما همیشه به یک کارشناس خبره و متخصص دسترسی پیدا می کنید.

3- آیا این امکان وجود دارد که من با پژوهشگران شما در ارتباط باشم؟

حتماً. در واقع ما روی این موضوع تأکید می‌کنیم. هر چه که ارتباط میان شما و نویسنده خود بیشتر باشد در این صورت امکان عدم تفاهم کمتر بوده و محصول با کیفیت بهتری برای شما عرضه خواهد شد. شما قبل از قرارداد با حین انجام کار و تا زمان دفاع از طریق ملاقلات حضوری یا ارتباط تلفنی با پژوهشگر خود از طریق موسسه در ارتباط خواهید بود.

4- چگونه تضمین می کنید که طبق قرارداد من عمل می کنید؟

ما قبل از بستن قرارداد از شما راجع به جزئیات و هر خواسته ای که دارید سوال می کنیم. لذا شما باید تمامی خواسته ها و موارد خود را با موسسه و پژوهشگران ما در میان بگذارید. حتی اگر شما در این رابطه چیزی را فراموش کرده باشید می توانید اطلاعات را مستقیماً در اختیار پژوهشگر بگذارید. پیش از آنکه شما به نحوی محصول نهایی خود را دریافت نمایید، دپارتمان ما این محصول را ویراستاری کرده و آن را مطابق با سفارشات شما تحویل می دهد. اگر در این رابطه اشتباهی رخ داده باشد به پژوهشگر اطلاع داده شده و او بایستی فوراً آن را تصحیح نماید. برای کنترل بیشتر، این امکان هم وجود دارد که اگر متوجه شوید که چیزی از قلم افتاده است درخواست بازبینی فوری نمایید.

5- شما چگونه به اصل محرمانگی اطلاعات پایبند هستید؟

شما بایستی در زمان سفارش اطلاعات شخصی خود مثل شماره تلفن وایمیل خود را در اختیار ما گذارید. این تنها راهی است که ما می توانیم در صورتی که راجع به سفارش شما سوالی وجود داشته باشد با شما در ارتباط باشیم. ما هیچگاه اطلاعات و یا فایل های شما را با هیچ شخص ثالثی به اشتراک نمی گذاریم.

6- من چه کار می توانم بکنم در صورتی که محصول تسلیم شده مطابق با سفارش نباشد؟

این مورد اغلب اتفاق نمی افتد، زیرا که ما ساز وکارهای شفافی را داریم. شما و پژوهشگر با هم در ارتباط هستید؛ ما پیش از تحویل محصول آن را بازبینی می‌کنیم؛ بنابراین ما مطابق با خواسته های شما عمل می کنیم.

وقتی کار نهایی آماده شد به شما اطلاع داده می شود. لذا ما از شما می خواهیم که به ایمیل شخصی خود وارد شده و آن را دانلود کنید. شما این امکان را دارید که آن را بازبینی کرده و تایید نمایید و یا درخواست بازبینی نمایید. این اصلاحات و بازبینی ها سریع و به رایگان برای شما انجام می شوند.

7- چگونه تضمین می کنید که پژوهشگر من شایسته بوده و صلاحیت دارد؟

ما سفارش شما را ارزیابی نموده و صرفاً پژوهشگری را برای سفارشتان اختصاص می دهیم که مطابق با نوع سفارش شما عمل نماید. برای مثال، چنانچه شما یک مقاله راجع به رشته تاریخ درخواست ‌کنید در این صورت ما یک پژوهشگر با مدرک دکتری رشته تاریخ را برای شما اختصاص می‌دهیم. ما همیشه پژوهشگران را مطابق با نوع سفارش شما انتخاب می‌کنیم.

8- قیمت چگونه محاسبه می شود؟

گروه تحقیقاتی طلوع قیمت ها را جداگانه و با توجه به هر سفارش تعیین می کند. وقتی شما جزئیات را ارائه می دهید پژوهشگر ما با توجه به سبکی و سنگینی کار شما را قیمت گذاری می نماید. قیمت گذاری به سطح تحصیلات دانشگاهی شما، نوع کار و … بستگی دارد. همچنین، شما پیش از آنکه با موسسه قرارداد ببندید از قیمت ها اطلاع پیدا خواهید کرد.

9- آیا شما تخفیف هم می دهید؟

بله. ما به مشتریانی که مجدداً به ما رجوع می کنند بر اساس نوع سفارش از تخفیف برخوردار می شوند. ما می خواهیم که یک رابطه طولانی مدت با مشتریان خود داشته باشیم، گروه تحقیقاتی طلوع خوشحال می شود که از بابت وفاداری و سفارشات طولانی تخفیف قائل شود.

10- آیا امکان برگشت قیمت پرداختی وجود دارد؟

بخاطر ارتباط مستمری که ما در سراسر این کار با شما داریم، بسیار نادر اتفاق می افتد که برگشت پول درخواست شود. در موارد نادر و اضطراری ممکن است یک پژوهشگر جایگزین شود. در برخی موارد ممکن است یک نوع سوء تفاهم راجع به جزئیات سفارشات ایجاد شود که در این صورت ما کار بازبینی را به نحوی انجام می دهیم تا رضایت شما حاصل شود.

11- آیا من می توانم در همه وقت با شما تماس داشته باشم؟

بله. دپارتمان پشتیبانی از مشتری ما هیچگاه تعطیل نمی شود و همیشه شخصی هست که ۲۴ ساعته و در طی ۳۶۵ روز سال پاسخگوی شما هست. در هر زمان ممکن با ما تماس بگیرید، ایمیل بدهید و سوالات خود را ایمیل نمایید. ما می خواهیم که شما در استفاده از خدمات ما کاملاً راحت باشید و از وجود یک پژوهشگر شایسته که مطابق با سفارش شما عمل کند، اطمینان حاصل نمایید و ما در همه وقت پاسخگوی شما هستیم. گروه تحقیقاتی طلوع به شفافیت و ارتباط متقابل با مشتریان خود پایبند می باشد.