پرسش و پاسخ های دانشجویان در زمینه مشاوره پروپوزال یا طرح پیشنهادی

پرسش و پاسخ دانشجویان
پرسش و پاسخ های دانشجویان در زمینه مشاوره پایان نامه
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
پرسش و پاسخ دانشجویان
پرسش و پاسخ های دانشجویان در زمینه آموزش و مشاوره مقاله
خرداد ۱۰, ۱۳۹۶
پرسش و پاسخ دانشجویان

پرسش و پاسخ دانشجویان

پروپوزال چیست؟

پروپوزال یا پیشنهاده در اصل طرح پیشنهادی دانشجو به دانشگاه مربوطه ی خود است. این طرح پیشنهادی ۶ واحد تحصیلی را به خود اختصاص داده است.

طرح پژوهشی دانشجو در کجا مطرح و تصویب می گردد؟

پروپوزال یا پیشنهاده در شورای پژوهشی دانشگاه تصویب می گردد و دانشجو می تواند کد بگیرد.

پروپوزال یا طرح پیشنهادی دانشجویان باید توسط چه کسانی امضاء گردد؟

پروپوزال یا طرح پیشنهادی دانشجویان باید قبل از ارائه به گروه آموزشی و شورای پژوهشی باید توسط اساتید راهنما و مشاور امضاء گردد. پس از آن باید به امضای مدیر گروه برسد و سپس به گروه آموزشی تحویل می گردد تا جهت تصویب به شورای پژوهشی ارجاع شود.

پروپوزال شامل چه بخش هایی می باشد؟

پروپوزال شامل بخش های مختلفی شامل عناوین فارسی و انگلیسی، بیان مسئله، اهداف کلی و جزئی پژوهش، سوالات کلی و جزئی پژوهش، فرضیات کلی و جزئی پژوهش، روش شناسی تحقیق، روش های گردآوری اطلاعات و داده ها، روش تجزیه و تحلیل داده ها، منابع و … می باشد.

آیا فرم پروپوزال دانشگاه های مختلف یک شکل است؟

پروپوزال فرمی دارد که برای دانشگاه و دانشکده های مختلف متفاوت است. البته کلیت پروپوزال شامل مواردی می شود که در تمامی پیشنهاده ها یکسان است. تمام بندهای پیشنهاده باید در فرمت پروپوزال دانشگاه دانشجو، جایگذاری گردد و هم اکنون برخی دانشگاه ها به جای فرم پروپوزال به صورت الکترونیکی باید قسمت های پروپوزال در سایت را پر کنند و بیشتر برای دوره های مجازی از این قالب استفاده می گردد.

آیا آموزش و مشاوره پروپوزال نویسی، مقاله نویسی، پایان نامه نویسی، رساله نویسی در گروه تحقیقاتی طلوع صورت می گیرد؟

گروه تحقیقاتی طلوع در راستای اهداف آموزش و ترویج علم به صورت تخصصی پروپوزال نویسی، مقاله نویسی، پایان نامه نویسی، رساله نویسی را در قالب حضوری و غیرحضوری از طریق اسکایپ یا سایر رسانه ها آموزش می دهد.

 

TMRG
TMRG
گروه تحقیقاتی طلوع با هدف ارائه آموزش و مشاوره با روش های نوین در زمینه رشته های علوم انسانی، علوم پایه و رشته های فنی و مهندسی پایه گذاری شده است.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

*