انجام پایان نامه کارشناس ارشد و رساله دکتری فلسفه

نوشتن پروپوزال و انجام پایان نامه فلسفه در مقطع ارشد

مطالعه فلسفه می تواند مهارت های حیاتی زندگی ارزشمندی را برای استفاده در زندگی حرفه ای و شخصی آموزش دهد. این مهارت های زندگی شامل ارتباط موثر، تفکر انتقادی و منطقی، و توانایی درک تمام زوایای یک استدلال و تفکیک آن برای رسیدن به یک مسئله است. در فلسفه درباره سوالات بزرگ است – ارزش زندگی، مبانی اخلاق، ماهیت دنیای اطراف ما. این مجموعه به مطالعه متفکران بزرگ، بررسی استدلال های آنها و بیان نظرات می پردازد – مباحث آن شامل اخلاق (طبیعت حق و غلط)، متافیزیک (رابطه بین ظاهر و واقعیت) و ذهن (تفکر و احساس) است. گروه تحقیقاتی طلوع با به کارگیری اساتید مجرب، متعهد و متخصص خدمات انجام پایان نامه فلسفه را با بالاترین کیفیت ارائه می دهد.

گرایش های رشته فلسفه

رشته فلسفه دارای گرایش های مختلفی می باشد که در ادامه به آنها اشاره می شود:

فلسفه (Philosophy)

فلسفه به شما می آموزد که چگونه برای خودتان فکر کنید و چگونه به تجزیه و تحلیل و انتقال مفاهیم به شیوه ای روشنی و منطقی بپردازید. پیدا کردن این مهارت های چند منظوره می تواند شما را در زندگی هدایت کند. این رشته درباره سوالات بزرگ است – ارزش زندگی، مبانی اخلاق و ماهیت دنیای اطراف ما. از کاربردهای این رشته می توان به معلم، استادیار تحصیلات عالی، مشاغل آموزشی، نشر و روزنامه نگاری، کار در حوزه قانون، مشاغل بازرگانی، کار در فناوری اطلاعات و پژوهش هم در بخش های دولتی و هم خصوصی اشاره کرد.

منطق (Logic)

دانشجویان در این رشته به مطالعه فلسفه با تمرکز بر مفاهیم ریاضی، علم و محاسبات می پردازند. از آنجایی که منطق برای توسعه زمینه هایی مانند هوش مصنوعی و مدیریت اطلاعات بسیار مهم است، فارغ التحصیلان می توانند در طراحی سیستم های محاسباتی و اطلاعات کار کنند. از دیگر کابردهای آن می توان به کامپیوتر و اطلاعات و شبیه سازی بازی های کامپیوتری اشارده کرد

فلسفه دین (Philosophy of Religion)

این رشته به داشنجویات درک عمیق تری از دین و الهیات و سوالاتی که در این زمنیه مطرح می شود را ارائه می دهد. این رشته به مطالعه تاریخ و معنای متون مقدس می پردازد و در عین حال منعکس کننده مسائلی مانند آزادی، دانش، عدالت و ادعاهای دین است. در حقیقت این رشته، یک مطالعه علمی پایه ای در مفاهیم فلسفی و مطالعات مذهبی است. از کاربرهای این رشته می توان به تدریس، نویسندگی و روزنامه نگاری اشاره کرد.

اخلاق کاربردی (Applied Ethics)

این رشته به بررسی تعامل بین رفتارهای اخلاقی و انعکاس اخلاقی می پردازد.  مشکلات اخلاقی در همه حوزه های زندگی رخ می دهد: حرفه ای، شخصی و سیاسی و این رشته به مطالعه این مسائل می پردازد. از کاربردهای این رشته می توان به مدیران غیر انتفاعی، سیاستگذاران در مراقبت های بهداشتی، روحانیت و مدیران فن آوری ارتباطات و آموزش اخلاق را نام برد.

فلسفه هنر (Philosophy of Art)

این رشته طیف وسیعی از بحث های فلسفی با آموزش دقیق در تاریخ هنر را در بر می گیرد. این یک حوزه میان رشته ای است که به شما امکان مطالعه ی فلسفه را با هر یک از رشته های هنری می دهد.

درس های مربوط به رشته فلسفه

دروس این رشته در طول تحصیل عبارتند از:

دروس اصلی و تخصصی:

منطق قدیم، منطق جدید، منتخب متون کلامی و فلسفی، تاریخ فلسفه اسلامی، علم کلام، فلسفه اسلامی، فلسفه اخلاق در تفکر غربی، اخلاق در تفکر اسلامی، عرفان نظری، تاریخ فلسفه یونان، تاریخ فلسفه قرون وسطی تا رنسانس، تاریخ فلسفه از “بیکن ” تا “هیوم”، تاریخ فلسفه از “کانت” تا نیمه دوم قرن نوزدهم، تاریخ فلسفه جدید و معاصر، فلسفه معاصر و مکاتب جدید در قرن بیستم، متون فلسفی به زبان خارجی، متون فلسفی به زبان عربی، متافیزیک در غرب، فلسفه علوم.

پایان نامه رشته فلسفه

فهرست موضوع پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه

گروه تحقیقاتی طلوع برای آشنایی شما عزیزان با حیطه های پژوهشی رشته فلسفه، لیستی از موضوعات بروز و کاربردی برای انجام پایان نامه، پروپوزال و تحقیقات شما را ارائه می نماید. برای دسترسی به موضوعات پایان نامه و تحقیق مربوطه بر روی هر یک از لینک زیر کلیک کنید.

موضوعات پایان نامه رشته فلسفه

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع در زمینه انجام پروپوزال و پایان نامه فلسفه

خدمات گروه تحقیقاتی طلوع در زمینه انجام پایان نامه فلسفه شامل:

 • انتخاب موضوع بر اساس جدیدترین موضوعات پایان نامه فلسفه
 • ارائه جدیدترین مقالات به عنوان مقاله بیس پایان نامه رشته فلسفه
 • انعقاد قرارداد با دانشجو و زمان بندی انجام هر یک از مراحل انجام پایان نامه با توجه به نوع پایان نامه یا پروژه مورد توافق
 • انجام پایان نامه کارشناسی ارشد فلسفه
 • نوشتن پروپوزال در رشته فلسفه و تمامی گرایش های مرتبط آن
 • نوشتن فصول بر مبنای فازبندی پروژه و تسویه مرحله ­ای همزمان با پیشرفت قرارداد
 • نوشتن فصل اول یا کلیات پژوهش پایان نامه فلسفه
 • نوشتن فصل دوم یا ادبیات یا مبانی نظری پژوهش پایان نامه فلسفه
 • نوشتن فصل سوم یا روش شناسی یا متدلوژی پژوهش پایان نامه فلسفه
 • نوشتن فصل چهارم یا تجزیه و تحلیل آماری یا تحلیل یافته های پژوهش پایان نامه فلسفه
 • نوشتن فصل پنجم یا نتیجه گیری و پیشنهادات پایان نامه فلسفه
 • نوشتن سمینار پایان نامه رشته فلسفه
 • انجام پروژه های کلاسی رشته فلسفه
 • برگزاری جلسات تلفنی میان دانشجو و پژوهشگر مربوطه
 • انجام کلیه اصلاحات در تمامی مراحل انجام پایان نامه یا پروژه طبق قرارداد
 • برگزاری جلسه توجیهی حضوری برای دانشجو به منظور آمادگی دفاع از پایان نامه
 • انجام اصلاحات بعد از دفاع پایان نامه

انجام پایان نامه فلسفه در گروه تحقیقاتی طلوع

گروه تحقیقاتی طلوع با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و کمک به دانشجویان با همکاری تیم گسترده ای از پژوهشگران با تجربه و توانمند در رشته فلسفه آمادگی انجام پایان نامه فلسفه با موضوعات جدید را دارا می باشد. هدف اصلی گروه تحقیقاتی طلوع کمک به دانشجویان در راستای آموزش شخصی سازی شده است. برای دریافت مشاوره رایگان انجام پایان نامه فلسفه همین الان فرم گروه تحقیقاتی طلوع را پر نمایید یا با ما به صورت تلفنی، ایمیلی و حضوری در ارتباط باشید.


همین حالا با ما تماس بگیرید و از مشاوره رایگان بهره مند شوید.


نام شما (الزامی)

آدرس پست الکترونیکی شما (الزامی)

موضوع

شماره شما

مقطع تحصیلی شما

پیام شما

عبارت زیر را عینا وارد کنید.

captcha