درباره گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG)

گروه تحقیقاتی طلوعگروه تحقیقاتی طلوع (http://www.tmrg.ir) با بیش از یک دهه تجربه و با هدف متحول سازی در زمینه مشاوره و کمک به دانشجویان در حیطه پایان‌نامه، مقالات ISI، مقالات علمی و پژوهشی، علمی و ترویجی، نگارش و چاپ کتاب، ترجمه تخصصی به زبان های مختلف، پروژه های کسر خدمت سربازی و تحلیل آماری و شبیه سازی و انجام پروژه های سازمان ها و ارگان های دولتی و خصوصی شکل گرفته است. هدف ما فقط انجام کار دانشجو نیست، بلکه آموزش دانشجو و ایجاد اشتغال سالم برای جامعه علمی کشور می‌باشد.

 

مزایای گروه تحقیقاتی طلوع (TMRG)

 1. گروه تحقیقاتی طلوع یکی از قویترین مجموعه ها در حیطه ی مشاوره، آموزش و انجام امور پژوهشی از جمله رساله دکتری، پایان نامه های ارشد، مقالات و… در کشور می باشد. گروه تحقیقاتی طلوع به کلیه دانشجویان در رشته و گرایش های مختلف در مقاطع دکتری و کارشناسی ارشد در تهران و اقصی نقاط کشور پاسخگو می باشد.
 2. گروه تحقیقاتی طلوع در سطح بین المللی نیز به دانشجویان خارج از کشور خدمات علمی و پژوهشی مورد نیاز را ارائه می دهد.
 3. گروه تحقیقاتی طلوع دانشجویان مختلفی در رشته ها و گرایش های مختلف از کشورهای مختلف از جمله آلمان، سوئد، پرتقال، مالزی، ترکیه، دبی، سوریه و… دارد که از خدمات مختلف آن بهره مند می گردند.
 4. گروه تحقیقاتی طلوع در انجام امور پژوهشی خود از منابع علمی معتبر مانند امرالد، ساینس دایرکت، الزویر و اسپرینگر فرانشیر اند تایلر و… استفاده می کند.
 5. استفاده از مطالب جدید و به روز در کارهای دانشجویان و داشتن تیمی قوی از پژوهشگران جوان و توانمند یکی دیگر از نقاط قوت شرکت می باشد. پژوهشگران گروه تحقیقاتی طلوع متشکل از افرادی هستند که سال‌ها در حیطه ی فعالیت های علمی و پژوهشی تجربه دارند.
 6. گروه تحقیقاتی طلوع بر پایه اصل صداقت، تعهد و درستی بنا شده است. در اینجا مشتریان بسیار ارزشمند هستند و نهایت تلاش مجموعه در راستای تأمین انتظارات مشتریان صورت می گیرد.
 7. گروه تحقیقاتی طلوع آماده ارائه مشاوره رایگان به تمامی سوالات دانشجویان است. این مجموعه با کارمندان و پژوهشگران کاملاً متعهد و پاسخگو، به صورت حضوری، تلفنی و ایمیلی پاسخگوی شبانه روزی دانشجویان می باشد.
 8. صداقت و پیگیری قابل ملموس مدیریت و کارمندان گروه تحقیقاتی طلوع باعثانعقاد قرارداد با این مجموعه می شود. برخی اشاره کردند وقتی وارد دفتر می شویم فضای برخورد پرسنل کاملاً محترمانه و اخلاقیات در فضا حاکم است.
 9. در زمان شلوغی و اوج دفاع باز کارمندان و مدیریت با کمال آرامش کار دانشجو را پیگیری می کنند.
 10. اگر در کار دانشجو شرایط بغرنج و ناراحت کننده ای پیش آید، تلاش می شود که سریعاً مشکل برطرف گردد و از همکاری پژوهشگران مختلف در جهت رفع گره کار دانشجو استفاده می گردد.
 11. گروه تحقیقاتی طلوع در زمان اصلاحات مختلف و پیاپی همواره پاسخگوی دانشجویان می باشد.
 12. اگر پروژه ای از عهده ی پژوهشگران مجموعه خارج باشد به هیچ وجه به خاطر اهداف کوتاه مدت و انتفاعی با دانشجو قرارداد بسته نمی شود.
 13. مدیریت شرکت سالیانی طولانی مشغول کارهای علمی و پژوهشی بوده در نتیجه مشتریان راحت تر و با رغبت بیشتری قرارداد می بندند.
 14. مشاوره و پیگیری های اولیه رایگان باعث ایجاد فضای اعتماد به گروه تحقیقاتی طلوع می شود و دانشجو متوجه می گردد که هدف صرفاً پول نیست و پول در راستای خدمتی صادقانه و ساعیانه ناخودآگاه کسب می شود.
 15. پرداخت مبالغ قرارداد دانشجو به صورت مرحله به مرحله و همگام با پیشرفت کار پایان نامه است. تخفیفاتی نیز در صورت تصفیه نقدی به دانشجو داده می شود.
 16. برای دانشجویانی که معرف گروه تحقیقاتی طلوع باشند امتیازاتی به فراخور کار دانشجویان به صورت نقدی یا انجام کار پژوهشی رایگان داده می شود.
 17. تبلیغات دهان به دهان گروه تحقیقاتی طلوع در بین دانشجویان از نقاط ارزشمند این مجموعه می باشد. این تبلیغات به میزانی است که بسیاری از افراد از سمت ۲ یا ۳ نفر به سمت شرکت معرفی می شوند.
 18. جلسات حضوری قبل از انجام کار و حین قرارداد با دانشجویان یکی از نقاط قوت گروه تحقیقاتی طلوع می باشد.
 19. کنفرانس های تلفنی در طی قرارداد دانشجویان یکی از نکاتی است که درباره گروه تحقیقاتی طلوع به آن می توان اشاره نمود.
 20. پاسخگویی و رسیدگی به کار دانشجو بصورت شبانه روزی حتی در روزهای تعطیل از طریق تلفن و ایمیل اضطراری شرکت به دانشجو مقدور می باشد.
 21. ارائه آموزش و توضیحات بخش آماری یا همان فصل چهار پایان نامه یا مقاله به دانشجو بصورت تلفنی و یا حضوری.
 22. درک دغدغه ها و ابهامات دانشجو و تلاش در جهت رفع آنها و ارائه مشاوره و نکات ارزشمند جهت آمادگی برای دفاع از پایان نامه.
 23. پاسخگویی کامل کارمندان به تمای سوالات دانشجویان در اسرع وقت قبل از قرارداد و طی قرارداد که این امر باعث نظم کاری در گروه تحقیقاتی طلوع می شود.
 24. آموزش های رایگان پروپوزال نویسی، پایان نامه نویسی و نرم افزارهای مختلف در سایت جامع و تلگرام و اینستاگرام گروه تحقیقاتی طلوع در راستای آموزش مباحث علمی و پژوهشی در پاسخ به دغدغه های دانشجویان و پاسخگویی به سوالات دانشجویان.